PS Plus maj 2023. Gry na PS5 i PS4 – data ogłoszenia oferty

PS-Plus
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Kiedy dowiemy się, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 trafią do oferty PS Plus maj 2023? Gdzie kupić w promocji abonament Essential? Oto odpowiedzi.

Zbliża się dzień oficjalnego ogłoszenia oferty PS Plus maj 2023. Możliwe, że pojawi się wcześniej jakiś przeciek, lecz zawsze potwierdzone informacje są najbardziej wartościowe. Poniżej znajdziesz konkretną datę i godzinę, kiedy to Sony opublikuje pełną ofertę na przyszły miesiąc.

Ale najpierw zadbaj o aktywny abonament PS Plus

Gry z PS+ możemy odbierać tylko z aktywną subskrypcją Essential. Ta kosztuje standardowo 240 zł. Postanowiłem jednak podpowiedzieć, jak oszczędzić kilka dyszek. Są dwa sposoby. Sposób pierwszy to roczny abonament Essential za 217 zł z groszami w CD Keys. Drugi sposób pozwoli kupić subskrypcję na 12 miesięcy za 203 zł z groszami. Wystarczy najpierw zaopatrzyć się w 2 tanie karty doładowujące portfel, uzupełnić nimi swoje konto w PS Store i tam ostatecznie kupić subskrypcję. Oto linki:

A teraz czekaj na ogłoszenie oferty PS+ na maj

Zatem, skoro abonament już aktywny, można czekać na wieści od Sony. Oficjalna oferta zostanie ujawniona już środę, 26 kwietnia dokładnie o godz. 17:30. Od razu opublikujemy ją dla Was na naszej stronie.

Nowe gry będziemy mogli natomiast przypisywać do biblioteki oraz pobierać na swoich konsolach od pierwszego wtorku miesiąca. Wypada on 2 maja. Do tego czasu możesz zaopatrzyć się w tytuły z oferty kwietniowej. Na Plusowiczów wciąż czekają:

  • Meet Your Maker (PS4/PS5)
  • Sackboy: A Big Adventure (PS4/PS5)
  • Tails of Iron (PS4/PS5)
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie