PS Plus maj 2023. Sony ujawnia grę premierę z nowej oferty

PS-Plus-w-promocji
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Okazuje się, że posiadacze PS Plus w wersji Extra oraz Premium dostaną w ofercie PS Plus maj 2023 ciekawą premierę. Gra będzie dostępna na PS5 i PlayStation 4.

Na oficjalnym blogu PlayStation ujawniono pierwszą grę z oferty PS+ na maj. W progu subskrypcji Extra oraz Premium dostaniemy zręcznościowo-logiczny tytuł przypominający nieco zasadami dawne Lemingi.

Promocja na doładowania portfela w PS Store

PS Plus maj 2023. Gra na PS5 i PS4 – oferta Extra i Premium

A więc już 16 maja w Plusie pojawi się Humanity. Tytuł pobierzemy w ramach subskrypcji Extra i Premium. Co ciekawe, będzie to kolejna premiera w usłudze. Tytuł debiutuje bowiem na konsolach PlayStation oraz PC właśnie we wspomnianym dniu.

Tytuł przypomina swoimi założeniami kultowe Lemingi. Lecz tutaj musimy kontrolować tłumy ludzi. A żeby było dziwniej, robimy to wcielając się w psa. Na taki pomysł wpadły studia Tha oraz studio Enhance, które odpowiadają za grę. Jeśli ich nie kojarzycie, to przypomnę, że spod ich skrzydeł wyszedł między innymi Tetris Effect oraz Rez Infinite.

Humanity posiada tryb fabularny dla jednego gracza i możemy w niego grać również na PlayStation VR (PS VR2 lub PS VR).

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie