Jutro ogłoszenie PS Plus na luty 2022. Co wiemy o ofercie? [AKTUALIZACJA]

PS Plus - logo - gold - PG
PS4 PS5

Już w tę środę odbędzie się oficjalne ogłoszenie oferty gier z PS Plus na luty 2022 roku. Kiedy dokładnie poznamy nowe produkcje, które PlayStation rozda subskrybentom swojej usługi?

[AKTUALIZACJA]

Oficjalne ogłoszenie już za nami. Listę gier na luty znajdziecie tutaj.

[Dalsza część tekstu sprzed aktualizacji]

Data i godzina ogłoszenia PS Plus na luty 2022

Oficjalnego ujawnienia oferty PS Plus na luty 2022 należy spodziewać się w środę 26 stycznia około godziny 17:30. Wtedy to wszyscy poznamy produkcje, które przez cały luty będzie można przypisać do swoich kont PSN, jeśli posiadacie aktywny dostęp do subskrypcji.

Gry z nowego Plusa wejdą w życie tym razem bardzo szybko, bo już 1 lutego. Polecamy prędko przypisać styczniowe tytuły, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście. Każdemu może się zdarzyć zapomnieć, a szkoda byłoby nie zgarnąć obecnych produkcji.

Co z przeciekami?

O dziwo, w momencie pisania tego tekstu nie odnaleźliśmy w sieci jeszcze ani jednego wiarygodnego przecieku oferty gier na luty. Zwykle miało to miejsce w drugiej połowie miesiąca, ale po dziś dzień ani widu, ani słychu po informacjach, którym moglibyśmy zaufać.

Przeglądając kalendarz premier, natrafić można jedynie na Life is Strange Remastered Collection, które debiutuje w momencie wprowadzenia kolejnych plusowych prezentów. Wydaje się jednak, że to nie ta pozycja pojawi się w usłudze, ponieważ obecnie jest możliwa do zakupienia przedpremierowo w PS Store. Łamie to pewien schemat, który dotyczył debiutów w usłudze PlayStation.

Warto zainteresować się także naszymi predykcjami. Tekst im poświęcony znajdziecie w tym miejscu. Być może zainspiruje Was w poszukiwaniach tytułów, które niebawem mogą trafić w Wasze ręce dzięki Plusowi.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie