PS Plus na luty 2022. Oto jakie gry chcę zobaczyć w ofercie [AKTUALIZACJA]

PS Plus grudzień 2021
PS4 PS5

Wkrótce PlayStation udostępni graczom zestaw tytułów z oferty PS Plus luty 2022. Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej listy gier, które zaoferuje Sony, ale subskrybenci podzielili się już swoimi przewidywaniami. Ja również mam parę typów.

[AKTUALIZACJA]

Oficjalne ogłoszenie już za nami. Listę gier na luty znajdziecie tutaj.

[Dalsza część tekstu sprzed aktualizacji]

W lutym ukażą się dwie kontynuacje znanych serii i jeden spadkobierca dziedzictwa gatunku soulslike. Mowa rzecz jasna o Dying Light 2, Horizon Forbidden West i Elden Ring. Z tej okazji chciałbym zgarnąć przynajmniej jednego z poprzedników wspomnianych tytułów – choć Horizon Zero Dawn było przez pewien czas dostępne za darmo.

Po cichu liczę też, że Sony zacznie rozdawać hity z początku życia PS5. Od premiery konsoli minął już rok, więc jest taka (choć niewielka) możliwość. Może na dobry początek Sackboy: A Big Adventure lub remake Demon’s Souls? To mało prawdopodobne, ale bym się nie obraził.

Mam też parę indyczych życzeń. Od dłuższego czasu mam na celowniku Death’s Door oraz Nobody Saves the World i tak się składa, że obie te produkcje trafiły niedawno do Game Passa. Dodanie ich do usługi PlayStation również nie jest wykluczone, choć to nadal tylko moje życzenie.

Pamiętajcie, że wymienione wyżej tytuły to jedynie gry, które chciałbym ujrzeć w lutowym PS Plus, a nie produkcje faktycznie zmierzające do usługi.

Oficjalne ujawnienie oferty PS Plus na luty 2022 nastąpi w środę, 26 stycznia, po godzinie 17:00. Wtedy właśnie poznamy konkretną listę tytułów, które trafią do bibliotek graczy już 1 lutego.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie