PS Plus luty 2022 oficjalnie. Te 3 gry trafią do graczy

PS Plus luty 2022 - logo usługi
PlayStation Plus PS4 PS5

PlayStation oficjalnie ogłosiło gry, które trafią do PS Plus na luty 2022. To te produkcje będzie można już w przyszłym tygodniu przypisać do swoich kont PSN.

O dziwo, w styczniu nie natrafiliśmy na jakikolwiek wiarygodny przeciek oferty. Cofając się w czasie, w zasadzie przez ostatnie 6 miesięcy kolejne plusowe produkcje w jakiś sposób były zdradzane w sieci przed ostatecznym potwierdzeniem.

PlayStation 5 – tutaj kupisz. Ceny i aktualne oferty:

Oferta PS Plus na luty 2022 – oto gry z zestawu:

  • EA Sports UFC 4 (PS4)
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)
  • Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Jak widać, w lutym posiadacze PS4 nacieszą się jedynie dwoma tytułami. Warto zaznaczyć, że Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-Shot Adventure to samodzielne wydanie dodatku, który wyszedł wcześniej do Borderlands 2. W związku z tym nie potrzebujecie „podstawki”, by zagrać w tę pozycję.

Powyższe gry będziecie mogli przypisać do swoich bibliotek już 1 lutego (we wtorek). Przypominamy, by do tego czasu zgarnąć styczniowe produkcje, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście.

  • Deep Rock Galactic (PS4, PS5)
  • Persona 5 Strikers (PS4)
  • Dirt 5 (PS4, PS5)

Co sądzicie o prezentach, które niebawem trafią do Plusa? Koniecznie dajcie znać w komentarzach. Opinią redakcji podzielimy się w nadchodzącym hot or not. Stay tuned!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie