Gracze typują PS Plus na kwiecień 2022. Jakie gry wymienia się najczęściej?

PS Plus kwiecień 2022
PS4 PS5

Oferta PS Plus na kwiecień 2022 wkrótce zostanie oficjalnie ujawniona. Gracze podzielili się swoimi oczekiwaniami wobec nadchodzącego zestawu gier w specjalnym wątku na Reddicie.

Aktualizacja: Do sieci wyciekła prawdopodobna oferta PS Plus na kwiecień.

Ciąg dalszy artykułu sprzed aktualizacji.

Tym razem gracze są wyjątkowo mało zgodni. Powtarzających się tytułów jest niewiele, jednak znalazło się kilka najczęściej wymienianych produkcji.

Jedną z najchętniej wspominanych przez graczy gier jest Marvel’s Avengers. Chłodno przyjęty tytuł wciąż jest rozwijany, ale nie przyciąga do siebie zbyt wielu osób. Być może Square Enix zdecyduje się na rozdanie go w ramach subskrypcji PlayStation Plus. Często wymienia się też takie tytuły jak Biomutant, Death Stranding (w wersji na PS4), The Order 1886, Spyro Reignited Trilogy i Immortals: Fenyx Rising. Jak praktycznie co miesiąc, gracze liczą też na Star Wars Jedi: Fallen Order.

Miejcie na uwadze, że to oczywiście tylko teorie graczy. PlayStation nie ujawniło jeszcze oferty PS Plus na kwiecień 2022. Ogłoszenie powinno mieć miejsce 30 marca około godziny 17:30.

Nie możemy też wykluczać, że w tym miesiącu nie ujrzymy „klasycznego” ujawnienia oferty PS Plus. Wiarygodne doniesienia wskazują, że PlayStation zaprezentuje w tym tygodniu nowe wcielenie swoich usług, czyli subskrypcję o nazwie kodowej PS Plus Spartacus. Nie wiemy jednak, na kiedy dokładnie zaplanowano ogłoszenie.

Nadchodzące ujawnienie PS Plus Spartacus według mnie może wyjaśniać, dlaczego ostatnie oferty PlayStation Plus Plus były kiepskie lub przeciętne. Plotki mówią, że usługa zaoferuje bardzo obszerną bibliotekę gier.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie