Bloomberg: Sony za chwilę zapowie PS Spartacus

PS Plus i PS Now - logo
Newsy PS4 PS5

Dziennikarze Bloomberga sugerują, że nowa usługa Sony – zwana nieoficjalnie PS Spartacus – ma zostać zaprezentowana już w przyszłym tygodniu.

Wczoraj po południu na łamach Bloomberga pojawił się artykuł, z którego wynika, że Japończycy oficjalnie zapowiedzą swoją nową usługę już w kolejnych dniach. Autorami raportu są Jason Schreier i Takashi Mochizuki. To nazwiska znane w branży na tyle, by nie lekceważyć tej wiadomości.

Jak informowaliśmy już wcześniej, Spartacus – czy jak tam to się będzie nazywać – będzie połączeniem PS Plusa z PS Now. Usługa ma stanowić swego rodzaju odpowiedź (niebezpośrednią) na genialnego Game Passa od Microsoftu. Według wcześniejszych doniesień, subskrypcja Sony będzie mieć parę wariantów o różnych cenach. Jeden z wariantów zaoferuje chociażby retro gry z PSX, PS2, PSP oraz PS3.

We wspominanym newsie od Bloomberga można wyczytać, że w przypadku Spartacusa nie będzie jednak tak różowo, jak jest w przypadku Game Passa. Ten drugi oferuje gry na premierę, a po usłudze Sony raczej nie ma się co tego spodziewać. Czyli w God of War Ragnarök w ramach subskrypcji nie zagramy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie