PS Plus na kwiecień 2022 wyciekło. Trzy gry, w tym banici polujący na skarby

PS Plus - logo - tęcza - PG
PS4 PS5

Na Spartacusa chyba jeszcze chwilę poczekamy. W sieci pojawił się przeciek oferty PS Plus kwiecień 2022. Do zgarnięcia podobno będą trzy gry.

Przeciekiem podzielił się użytkownik billbil-kun na łamach Dealabs. To wiarygodne źródło przecieków, które ma na swoim koncie ujawnienie wielu ofert PS Plus.

Oferta PS Plus na kwiecień 2022 może prezentować się następująco:

  • Hood: Outlaws & Legends (PS5, PS4)
  • Slay the Spire (PS4)
  • Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated (PS4)

Hood: Outlaws & Legends to sieciowe RPG akcji, w którym gracze wcielają się w grupę banitów polujących na skarby. W trakcie rozgrywki przyjdzie nam zawalczyć nie tylko z przeciwnikami sterowanymi przez komputer, ale też z drużynami innych graczy.

Slay the Spire jest moim zdaniem jedną z najlepszych singlowych karcianek dostępnych na rynku. W tytule tym przemierzycie niebezpieczne lochy, które w miarę grania (i umierania) odkryją przed Wami kolejne tajemnice i cenne przedmioty.

Lubicie platformówki? Jeśli tak, Spongebob Squarepants: Battle for Bikini Bottom Rehydrated się Wam spodoba. To remake produkcji z 2003 roku, który przypadnie do gustu nie tylko najmłodszym graczom.

Choć ofertę udostępnił sprawdzony informator, pamiętajcie, że to nadal tylko przeciek. Oficjalne ujawnienie oferty PS Plus na kwiecień powinno mieć miejsce 30 marca około godziny 17:30.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie