Gry z PS Plus na kwiecień już wkrótce. Zapiszcie tę datę w kalendarzu [AKTUALIZACJA]

Logo PS Plus na tle niebieskiego fraktalu
PS4 PS5

Do tej pory PlayStation nie popisało się za bardzo w kwestii udostępnianych za darmo gier w ramach PS Plus. Liczymy, że w kwietniu sytuacja się poprawi.

[AKTUALIZACJA] Do internetu wyciekła lista gier dostępnych w ramach subskrypcji PS Plus na kwiecień 2022. Przeciek pochodzi z wiarygodnego źródła, a przeczytacie o nim w tym artykule.

Treść oryginalnego artykułu:

No dobra, ale kiedy poznamy oficjalne ogłoszenie?

Kwietniowy PS Plus powinien nas zaskoczyć

To jak z tym Plusem w kwietniu? Marcowa oferta okazała się bardzo… polaryzująca. Ba, nawet w naszej redakcji zdania były skrajnie podzielone – od zachwytów i wystawiania prawie najwyższych ocen, aż po totalne zniesmaczenie. Przeglądając posty użytkowników PlayStation w internecie, emocje są podobne.

Nie ma się co dziwić, że po słabym wystartowaniu w tym roku – styczeń i luty również nie były szczególnie mocne – fani mają nadzieję na podratowanie sytuacji w kwietniu. Warto zwrócić uwagę na to, że w ubiegłym roku dostaliśmy spore hity, takie jak Days Gone czy Oddworld Soulstorm.

Niestety na ten moment nie ma żadnych spekulacji dotyczących darmowych gier w kwietniu. Liczymy więc, że Sony pozytywnie nas zaskoczy tym, co odda w ręce (albo – na dyski) graczy. Wiemy za to, że pełną ofertę poznamy już 30 marca, około godziny 17:30. Ujawnione wtedy gry dostępne staną się do pobrania już 5 kwietnia.

Przypominamy także, że Sony szykuje tajemniczy Project Spartacus, ale do tej pory nie poznaliśmy żadnych oficjalnych informacji. Liczymy, że wkrótce się to zmieni, bo przecieki brzmią niezwykle pozytywnie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie