PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2023 wycieka. Zapowiada się całkiem mocny zestaw gier

PS Plus Extra i Premium wrzesień 2023 wyciekło. To będzie mocna oferta
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

W internecie pojawił się wiarygodny przeciek PS Plus Extra i Premium wrzesień 2023. Oferta jak na razie zapowiada się naprawdę dobrze.

W internecie pojawił się naprawdę konkretny przeciek oferty PS Plus Extra i Premium na wrzesień 2023 roku. Nie jest to potwierdzona informacja, ale pochodzi od billbil-kuna, czyli internauty, który od dawna celnie przewiduje kolejne oferty Plusa czy innych usług subskrypcyjnych.

PS Plus taniej!

Jeżeli wrześniowa oferta w planie Essential Was nie przekonała, być może zrobią to nowości w Extra i Premium. Niedawno PlayStation podniosło ceny swojej flagowej usługi, ale nadal da się mocno na niej zaoszczędzić. Poniżej znajdziecie tańsze doładowania do PS Store, dzięki którym kupicie nie tylko gry, ale też i wspomnianego Plusa.

Bez zbędnego przedłużania, poniżej znajdziecie gry, które prawdopodobnie trafią do planów Extra i Premium już we wrześniu.

PS Plus Extra i Premium wrzesień 2023 – przeciek:

  • NieR Replicant ver.1.22474487139…
  • Star Ocean The Divine Force
  • 13 Sentinels: Aegis Rim
  • Sid Meier’s Civilization VI
  • Sniper Ghost Warrior Contracts 2
  • Unpacking

Wynika z tego, że oferta może być naprawdę mocna. Civilization VI to legenda w całej swojej krasie, która stanowi chyba jedną z najpopularniejszych serii strategicznych gier o rozwoju cywilizacji. Fani FPS-ów z pewnością docenią zaskakująco wręcz udane Sniper Ghost Warrior Contracts 2, ale prawdziwa „perełka” to NieR Replicant. Remaster prequela NieR: Automata może i mu nie dorównuje, ale to nadal wybitne osiągnięcie w dziedzinie gamedesignu i tytuł, który po prostu wypada znać. Do tego zawsze miło przyjąć mniej wymagające i odprężające pozycje w stylu ciekawego Unpacking.

Oficjalnie ogłoszenie oferty nastąpi 13 września – możemy więc spodziewać się, że już niedługo poznamy pełny zestaw gier, które zmierzają do usługi w droższych planach.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie