PS Plus wrzesień 2023. Oficjalna oferta, oto gry na PS5 i PS4

PS Plus - gracza masowo anulują subskrypcję, niezadowoleni z podwyżek
Newsy PlayStation Plus PS4 PS5

Sony przedstawiło właśnie ofertę PS Plus wrzesień 2023 dla progu Essential. Zobacz, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 pobierzesz w przyszłym miesiącu.

Jakie gry trafiły do oferty PS Plus na wrzesień? Mamy oficjalne wieści od Sony. Firma właśnie ujawniła nadchodzące gry dla progu Essential. Tym samym potwierdzono przeciek, który zdradził pierwszy tytuł. Przypomnę, że chodzi o Saint’s Row z 2022 roku, a więc całkiem świeży tytuł dużego kalibru. Poniżej zobaczycie, co oprócz tej produkcji będziemy mogli pobrać już dosłownie za tydzień. A komu kończy się abonament i chce go przedłużyć, niech to zrobi w promocji dzięki tanim doładowaniom portfela:

Oto gry na PS5 i PS4 z oferty PS Plus wrzesień 2023

Sony ujawniło oficjalną ofertę w swoich mediach społecznościowych oraz na blogu PlayStation. Tak prezentuje się lista:

  • Saint’s Row (PS5/PS4)
  • Black Desert – Traveler Edition (PS4)
  • Generation Zero (PS4)

Wspomnę jeszcze, że przedstawione tytuły będziemy mogli pobrać od pierwszego wtorku nowego miesiąca. Przypada on na 5 września. Do tego czasu mamy szansę zdobyć jeszcze gry z sierpnia. Jeśli nie przypisałeś ich jeszcze do biblioteki, czas najwyższy. Do zgarnięcia są:

  • PGA Tour 2K23
  • Dreams
  • Death’s Door
Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie