PS Plus czerwiec 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus czerwiec 2021. Oto gry, które gracze chcą zobaczyć w ofercie

Ujawnienie oferty PS Plus na czerwiec 2021 nastąpi już za parę dni. Gracze podzielili się swoimi oczekiwaniami i przewidywaniami odnośnie oferty.

26 maja powinniśmy poznać pełną ofertę czerwcowego Plusa. Jak co miesiąc, tak i teraz ujawnieniu zestawu towarzyszy wiele emocji. W zeszłym tygodniu gracze rozpoczęli typowanie na Reddicie i z ich predykcji możemy już wyciągnąć kilka tytułów, które chciałaby zgarnąć największa część społeczności.

O dziwo, czerwcowe przewidywania nie różnią się przesadnie od tych z zeszłego miesiąca. Gracze ponownie wskazują chociażby na Terminator: Resistance i Star Wars Jedi: Fallen Order. Jako częste predykcje powróciły też Uncharted: Zaginione Dziedzictwo i Dreams. Niezmiennie jako potencjalnego kandydata na grę w ofercie wymienia się również Sekiro: Shadows Die Twice.

PS Plus na czerwiec 2021 mógłby też podkraść jedną grę z rozdawnictwa Epic Games. Mowa oczywiście o NBA 2K21, które niedawno zagościło w sekcji darmówek na platformie Tima Sweeney. Gracze uwzględnili to w plusowych typach.

PlayStation-5
PlayStation 5 najtaniej. Kod rabatowy obniża cenę niektórych zestawów!

Jak ostatecznie będzie wyglądać oferta? O tym przekonamy się już 26 maja. Miejcie jednak na uwadze, że termin ujawnienia zestawu gier może ulec drobnemu przesunięciu, gdyby Sony zdecydowało się na organizację jakiegoś wydarzenia. Niemniej docelowo ofertę powinniśmy poznać już niedługo. Pozostaje tylko uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na jej prezentację.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się