PS Plus na luty 2022 hot or not? Redakcja jest (prawie) jednogłośna

PS Plus luty 2022 - hot or not
Felieton

Wczoraj nareszcie poznaliśmy gry, które pojawią w PS Plus na luty 2022. I w tym miesiącu podtrzymujemy nasz cykl dzielenia się opinią odnośnie produkcji udostępnianych przez PlayStation subskrybentom tej usługi.

Bardzo możliwe, że gdyby w ostatnich dniach również pojawił się przeciek oferty z Plusa, to ostateczne rozczarowanie nie byłoby aż tak wielkie. Człowiek się łudził po styczniowych grach, że kolejne prezenty będą czymś znacznie lepszym, a jednak…

Oferta PS Plus na luty 2022 – oto gry z zestawu:

  • EA Sports UFC 4 (PS4)
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure (PS4)
  • Planet Coaster: Console Edition (PS5)

Oferta PS Plus na luty 2022 jest… cóż, nie dla mnie. EA Sports UFC 4 niezbyt mnie interesuje, choć może z ciekawości kiedyś je odpalę. Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure to z kolei nawet nie pełna gra, a dawne DLC przechrzczone na osobny tytuł – słabo! Tak naprawdę najchętniej sprawdziłbym Planet Coaster, ale granie w takie tytuły na padzie przyprawie mnie o zawrót głowy… i to nie przez kolejki górskie.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 2/5

Jakub Stremler

Nie było przecieków dotyczących tego, co będzie w lutym, więc myślałam, że Sony szykuje jakąś bombę. Taaa. Po raz kolejny bijatyka i strzelanina… a raczej DLC do strzelaniny. Serio? Sytuację trochę ratuje cukierkowy Planet Coaster, ale coś mi mówi, że granie w to na padzie będzie traumatycznym przeżyciem. Moja subskrypcja niebawem wygasa i to chyba najwyższy czas, by podziękować „niebieskim” i w całości skupić się na grach z GamePassa. Nie wiem, co by się musiało stać, żebym zapłaciła kolejne 240 złotych za usługę Sony.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 2/5

Dagmara Kottke

W zasadzie to ciężko mi wymądrzyć tutaj coś ciekawszego niż proste, acz celne „zawiodłem się”. Nowa oferta PS Plus nie zdoła odciągnąć mnie od oczekiwania na świetnie zapowiadające się pozycje w nadchodzącym miesiącu. Ani UFC 4, ani Planet Coaster, a tym bardziej kolejne popłuczyny w postaci samodzielnej wersji DLC do Borderlands nie wymagają dalszego komentarza. Daję pół punktu za fakt, że w ogóle jakaś oferta jest. A mogliby nie dać nic…

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 0.5/5

Artur Łokietek

W tym miesiącu Sony postawiło na tytuły skierowane do miłośników konkretnych, specyficznych gatunków. Co tu dużo gadać, do żadnej z nich się nie zaliczam. EA Sports UFC 4 nie tknę, choćby mi do tej gry dopłacano, a przy produkcjach pokroju Planet Coaster bardziej się stresuję niż odpoczywam. Seria Borderlands nigdy mnie natomiast nie pociągała i może nawet sprawdziłbym zaoferowany w lutowym Plusie tytuł, lecz cóż to takiego? Zwykły dodatek do „dwójki”, tylko że wydany samodzielnie, a ponadto słabo przyjęty przez społeczność graczy. Wolę się do Borderlandsów nie zrażać bardziej niż jestem, nie skorzystam.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 1/5

Dariusz Madejski

Zewsząd słychać hejt i gniew, a ja mówię, że to chyba sen. Od dawna myślałem o przetestowaniu UFC, choć wahałem się nad konkretną odsłoną. I już nie muszę. Mogę powiedzieć, że w przyszłym miesiącu będę chyba tym jedynym zadowolonym klientem PS Plus. No, może nie do końca, bo reszta oferty jakby z innych czasów i jednocześnie nie najlepsza do odpalenia na PlayStation. Ale ja zapłaciłem za cały rok abonamentu 160 zł i jeśli podliczę poprzednio trafione gry, to wyjdzie, że więcej zyskałem niż straciłem.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 3.5/5

Grzegorz Rosa

Możecie mnie trzymać z całej siły, ale nigdy gry o tematyce sportowej mnie do siebie nie przyciągną. Jakoś mnie też nigdy nie kręciło, by stworzyć własny park rozrywki, bo wystarczająco dużo rozrywki dostarcza mi polska scena polityczna. Prawie ucieszyłem się z samodzielnego dodatku do Borderlands 2, bo RPG-owe DLC było dla mnie najlepszym ze wszystkich. Problem w tym, że ograłem to już wieki temu, więc nic dla mnie w tym miesiącu.

Moja ocena PS Plus w tym miesiącu: 1/5

Michał Wieczorek

A Wy co sądzicie o ofercie gier z PS Plus na luty 2022? Nasze opinie już znacie, my czekamy na Wasze w komentarzach.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie