Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Przygodówka The Search za darmo na Steamie. Tylko dzisiaj

Dobra wiadomość dla fanów przygodówek point-and-click – Steam rozdaje za darmo jedną z nich. Oferta jest jednak mocno ograniczona czasowo – na odebranie The Search mamy zaledwie kilka godzin.

The Search to inspirowana klasykiem Myst produkcja przygodowa, w której trafiamy do alternatywnego świata i zgłębiamy tajemnice miejsca, gdzie sztuka staje się rzeczywistością. Wydany w 2017 roku tytuł od niezależnego twórcy Jasona Godbeya nie jest może zbyt rozbudowany (ukończenie go zajmie nam około dwóch godzin), ale z pewnością opowiada ciekawą historię – i do tego ma miłą dla oka oprawę wizualną.

Aby dostać tę grę za darmo, trzeba wejść na jej stronę na Steamie. Jak ma to zazwyczaj miejsce w tego typu ofertach, trzeba się spieszyć – w przypadku The Search na przypisanie tytułu do swojej biblioteki mamy czas tylko do godziny 19:00.

Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy twórcy bardzo dbają o to, by zatrzymać nas w domach. Warto wspomnieć o innych aktualnych ofertach na darmowe gry – od dzisiaj do 17 kwietnia na platformie uPlay pobierzemy Assassin’s Creed 2, a na Epic Games Store są do czwartku dostępne dwie przygodówki – Close to the Sun i Sherlock Holmes. Wskazówki dotyczące tego, co zrobić, by pobrać Assassin’s Creeda, znajdziecie tutaj, natomiast o grach od Epików piszemy w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się