Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Assassin’s Creed 2 od dziś za darmo na uPlay [AKTUALIZACJA]

Wszystko wskazuje na to, że zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Ubisoft udostępni dziś za darmo jedną z odsłon kultowej serii. Producent ma uruchomić też promocje na inne części Assassin’s Creed – wszystko po to, by skłonić nas do pozostania w domach.

[Aktualizacja]

Gra jest już dostępna – Assassin’s Creed 2 przypiszecie do swego konta, klikając przycisk „Get it for free” pod tym adresem (mnie się udało). Oferta jest ważna do 17 kwietnia.

[Oryginalna wiadomość]

Dwa tygodnie temu informowaliśmy o planach francuskiego dewelopera, który ogłosił, że w ciągu najbliższego miesiąca będzie informował na swojej stronie o różnych ofertach i darmowych weekendach, mających na celu zatrzymanie nas w domach. Wtedy Ubisoft wspomniało też, że niebawem otrzymamy w prezencie którąś z odsłon jego flagowej serii Assassin’s Creed. Jeśli chodzi o darmowe weekendy, to ostatnio mogliśmy skorzystać m.in. z bezpłatnych paru dni z The Crew 2. Natomiast teraz przyszedł czas na spełnienie tej ostatniej prośby.

Okazuje się, że Ubisoft chce podarować nam grę Assassin’s Creed 2 w wersji na pecety. Taką informację udostępnił niemiecki serwis MyDealz.de i na Twitterze potwierdził Daniel Ahmad, analityk z firmy Nico Partners.

Tytuł będzie można pobrać bezpłatnie na platformie uPlay od dzisiaj – w Polsce zostanie on udostępniony najpewniej w godzinach popołudniowych. Nie wiadomo jeszcze, ile dni będzie trwała oferta. Oprócz tego, Ubisoft ma dzisiaj uruchomić rabaty na pozostałe części serii.

Akcja Assassin’s Creed 2 rozgrywa się pod koniec XV wieku, 285 lat po wydarzeniach przedstawionych w „jedynce”. Bohaterem gry jest młody szlachcic Ezio Auditore da Firenze, który w wyniku intrygi zaplanowanej przez wrogów rodziny traci ojca i dwóch braci. Ezio poprzysięga zemstę na winowajcach. Assassin’s Creed 2 zadebiutowało na Xboksie 360 i PS3 w 2009, a rok później także na PC. Natomiast na konsole Xbox One i PS4 produkcja trafiła w 2016.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się