Project CARS sprzedaje się świetnie. Już milion sztuk rozeszło się do graczy

Slightly Mad Studios ma powody do świętowania. Oto najnowsze wyniki sprzedaży popularnej gry wyścigowej.

Slightly Mad Studios podało, że w miesiąc od premiery Project CARS, udało się sprzedać ponad milion sztuk wymienionej gry. Niestety studio nie przekazuje, na którą platformę sprzedało najwięcej egzemplarzy. Przewidujemy jednak, że producent wkrótce powinien się takimi szczegółowymi danymi pochwalić.

Slightly Mad Studios podkreśla, że ogromny sukces gry zawdzięczają graczom, którzy zdecydowali się uczestniczyć w beta testach. Bez nich Project CARS nie byłoby tak dobrym produktem, jakim jest obecnie. W przypadku drugiej odsłony gry, która z pewnością się pojawi, twórcy także chcą zaangażować innych graczy do tworzenia.


Studio odpowiedzialne za Project CARS cały czas udoskonala swój tytuł. Niestety nadal nie wiemy, co z zapowiedzianą wcześniej wersją na Wii U. Slightly Mad Studios przekazało kilka tygodni temu, że wstrzymuje prace nad produkcją, czekając na ruch Nintendo dotyczący nowego sprzętu. Wtedy zadecyduje, czy powstanie wersja na Wii U, czy też już na nową konsolę japońskiego producenta.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

0 Shares
Share
+1
Tweet