Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Project CARS 3 – data premiery gry ujawniona

Slightly Mad Studios zdradziło, kiedy Project CARS 3 zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Zagramy już pod koniec sierpnia.

Dokładna data premiery Project CARS 3 to 28 sierpnia 2020 roku. Deweloper ujawnił termin w mediach społecznościowych, m.in. na Twitterze. Póki co nie zdradzono, czy szykowana jest wersja wyścigów na PS5 i Xbox Series X, lecz jest to bardzo możliwe.

Project CARS 3 zaoferuje jeszcze bardziej rozbudowaną karierę, gdzie we własnym garażu będziemy zbierać samochody i poddawać je modyfikacjom. Tuning nie ograniczy się jedynie do zmian w silniku. Zmodyfikujemy również wygląd, opony, felgi, czy zawieszenie. Wraz z postępami w grze, odblokujemy dostęp do coraz to lepszych części.

Nowa część Project CARS zaoferuje poprawione AI zawodników i ponad setkę aut przypisanych do 10 klas. Ważne jest to, że będziemy mogli wybrać poziom trudności odpowiedni do naszych umiejętności, zatem gra powinna przypaść do gustu fanom symulacji, jak i bardziej łatwych w obsłudze ścigałek.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się