Project CARS 3 na gameplay’u. Porsche 935 i Toyota GR Supra

Project CARS 3 na gameplay’u. Porsche 935 i Toyota GR Supra
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Jeszcze niecały miesiąc i wskoczymy do sportowych aut w Project CARS 3. Teraz natomiast możemy spojrzeć na przedsmak czekających nas emocji.

Jakiś czas temu prezentowaliśmy garść nowych screenów z Project CARS 3, lecz nie ma to oczywiście jak zobaczyć grę w ruchu. To umożliwia nam nowy gameplay, który prezentuje w akcji auta Porsche 935 i Toyota GR Supra.

Project CARS 3 – gameplay

Poniżej znajdziecie jazdę w różnych warunkach pogodowych, zarówno nocą, jaki i za dnia. Dajcie znać, czy to co widzicie, spełnia Wasze oczekiwania odnośnie trzeciej odsłony wyścigów od Slightly Mad Studios.

Przypominamy, że Project CARS 3 zaoferuje jeszcze bardziej rozbudowaną karierę, gdzie we własnym garażu będziemy zbierać samochody i poddawać je modyfikacjom. Tuning nie ograniczy się jedynie do zmian w silniku. Zmodyfikujemy również wygląd, opony, felgi, czy zawieszenie. Wraz z postępami w grze, odblokujemy dostęp do coraz to lepszych części.

Nowa część Project CARS zaoferuje poprawione AI zawodników i ponad setkę aut przypisanych do 10 klas. Ważne jest to, że będziemy mogli wybrać poziom trudności odpowiedni do naszych umiejętności, zatem gra powinna przypaść do gustu fanom symulacji, jak i bardziej łatwych w obsłudze ścigałek.Data premiery gry została ustalona na 28 sierpnia 2020 roku. Zagramy na PC, PS4 i Xbox One.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie