Ostatnia chwila na zakup dwóch odsłon Project CARS. Gry znikają ze sprzedaży

Project CARS - dwie odsłony wkrótce znikną ze sprzedaży
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Slightly Mad Studios potwierdza, że dwie części Project CARS zostaną wkrótce usunięte ze sklepu. Macie ostatnią chwilę, aby je kupić.

Deweloperzy potwierdzili, że 3 października ze sprzedaży zniknie pierwsza odsłona cyklu, a druga zostanie wycofana ze sklepów 21 września. W obu przypadkach o usunięciu gier z cyfrowych ofert zadecydowały wygasające licencje na samochody oraz tory. Zmiana nie będzie miała jednak wpływu na działanie funkcji sieciowych gier.

Z powodu wygasających licencji na samochody i tory, zarówno Project CARS, jak i Project CARS 2 zostaną wycofane ze sprzedaży w najbliższych miesiącach.
Gry pozostają w pełni grywalne, a nasi gracze nadal będą mogli korzystać ze wszystkich funkcji gry, w tym z trybu multiplayer.

Nadal koncentrujemy się na tworzeniu najlepszych symulatorów wyścigowych i jak już wspomnieliśmy wcześniej, nie możemy się doczekać, aby podzielić się więcej na temat kolejnego projektu Slightly Mad, gdy nadejdzie odpowiedni czas.

Fragmenty ogłoszenia Slightly Mad Studios

Nie jest żadną tajemnicą, że nowa odsłona cyklu znajduje się już w produkcji. Twórca serii uważa, że Slightly Mad Studios szykuje najbardziej realistyczny symulator w historii gatunku.

Nie wiadomo, kiedy zadebiutuje czwarta część serii i na jakim etapie jest obecnie produkcja. Miejmy nadzieję, że wkrótce poznamy pierwsze konkrety.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie