Program Microsoft na Tokyo Game Show 2014. Jakie gry zobaczymy?

Program Microsoft na Tokyo Game Show 2014. Jakie gry zobaczymy?
Newsy Targi Tokyo Game Show TGS 2014 X360 XOne
Xbox-One-TGSKilka dni temu Xbox One trafił do Japonii, więc gigant z Redmond powinien ostro wziąć się za promowanie konsoli na tamtym rynku.
Nie będzie to łatwe, ponieważ mieszkańcy kraju Kwitnącej Wiśni wolą pogrywać na handheldach, a jeśli już wybierają stacjonarną konsolę, pada na sprzęt Sony oraz Nintendo. Swój stosunek do XONE Japończycy pokazali zresztą w dniu premiery konsoli na ich rynku. Nie było tłumnych kolejek przed sklepami, które przygotowały się na przyjecie masy klientów. Drugim ciosem dla Microsoftu okazał się japoński ranking popularności świeżo wydanych gier (z ostatniego tygodnia). Żaden tytuł na Xbox One nie wskoczył do pierwszej dwudziestki. TGS 2014 będzie więc dobrą okazją dla Microsoftu, by pokazać Japończykom moc drzemiącą w XONE. Amerykanie zaprezentują 22 grywalne wersje gier na nową generację oraz jeden tytuł na X360. Jak możecie zobaczyć na poniższej liście, nie obfituje ona w gatunek jRPG, który jest w Japonii wprost uwielbiany. Waszym zdaniem gigant z Redmond przekona kraj Kwitnącej Wiśni do swojej konsoli bez takich tytułów? Miejmy nadzieję, że oprócz gier z poniższej listy Microsoft pokaże na TGS 2014 również kilka nowości i czymś nas zaskoczy. Dla porównania zobaczcie program Sony na Tokyo Game Show.

TGS 2014 – lista gier na Xbox One:

Dance Central Spotlight Dead Rising 3 D4: Dark Dreams Do not Die EA SPORTS UFC Evolve FIFA 15 Forza Horizon 2 Forza Motorsport 5 Halo: The Master Chief Collection Happy Wars Killer Instinct Kinect Sports Rivals Minecraft: Xbox One Edition NBA 2K15 Ori and the Blind Forest Psycho-Pass: Happiness Without Choice Ryse: Son of Rome Sunset Overdrive Call of Duty: Advanced Warfare The Evil Within Dynasty Warriors 8: Empires Titanfall

TGS 2014 – jedna gra na Xbox 360:

Borderlands: The Pre-Sequel
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie