Twórcy Prison Simulator zapowiadają sporo nowości oraz dalsze ulepszenia

Prison Simulator - zrzut ekranu
PC

Baked Games zapowiada jeszcze więcej nowości do swojego Prison Simulator. Gra ma doczekać się imponującej paczki zawartości.

Deweloperzy nie spoczywają na laurach i chcą zaoferować graczom coraz więcej rzeczy do roboty.

Prison Simulator ze sporą aktualizacją

Kojarzycie polski “symulator więzienia“? To ciekawa produkcja, która pozwala nam wcielić się w więziennego strażnika. Już sam pomysł brzmi interesująco, bo zazwyczaj w grach uciekaliśmy lub trafialiśmy do zakładu zamkniętego jako osadzony. Role się odwróciły, więc gracze mają dużo do roboty.

Mimo to twórcy zapowiadają jeszcze więcej nowości. Ogłaszają, że w styczniu zadebiutuje kolejna paczka zawierająca sporo nowej zawartości. Chyba jej głównym punktem są nie tylko nowe postacie, ale również kolejne rutyny.

Co ciekawe, niedawno wyszła aktualizacja, która również wprowadziła parę ciekawych rzeczy. Gracze mogą cieszyć się nią już teraz.

W grudniowej aktualizacji skupiliśmy się na udoskonaleniu technicznych aspektów gry. Dodaliśmy m.in. ustawienia, które pozwolą graczom cieszyć się naszym symulatorem więzienia na słabszych komputerach. Ulepszyliśmy także zadania poboczne, rozwinęliśmy handel więźniami oraz rutynę warsztatu i monitoringu. Ponadto gracze już teraz mogą skorzystać z nowych skinów do broni, więźniów i strażników.

Przemysław Bieniek z Baked Games

Twórcy ogłaszają, że ich tytuł trafi także do graczy posiadających konsole Xbox i PlayStation. Zapewne chodzi o PS4, PS5, XONE oraz XSX i XSS. Kartę gry na Steam znajdziecie tutaj, aktualnie trwa świąteczna wyprzedaż, dzięki której cena tytuły została obniżona o 15 proc.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie