Prey: Mooncrash – Typhon Hunter już dostępny

Prey: Mooncrash – Typhon Hunter już dostępny
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Darmowa wieloosobowa aktualizacja do Prey: Mooncrash, Typhon Hunter już do pobrania.

Już teraz możesz posmakować rozgrywki w całkiem nowej odsłonie: razem z innymi graczami. Gdy do pełnego napięcia, zdradliwego świata Prey dorzucimy asymetryczny tryb wieloosobowy, otrzymamy przepis na wiele mrożących krew w żyłach chwil. Poza Typhon Hunter pojawił się też tryb pokoju pułapki TranStar VR. Poniżej znajdziesz zwiastun Typhon Hunter oraz więcej informacji o nowych trybach.

Wyobraź sobie zabawę w chowanego. A teraz sobie wyobraź, że chowają się przed tobą nie koledzy, a morderczy kosmici. Witamy w nowym wieloosobowym trybie łowów na tyfony. Jedna osoba trafia do rozgrywki jako Morgan Yu, a maksymalnie pięciu innych graczy wciela się w role zmiennokształtnych mimów. Kiedy twój przeciwnik może się przemienić w niemal każdy z elementów otaczającego cię świata, zwykłe rzeczy stają się niezwykle groźne.

Każda rozgrywka rozpoczyna się okresem przygotowań, kiedy to drużyna mimów opracowuje strategię, chowa się lub urządza zasadzki. Potem zaczynają się łowy. Morgan ma proste zadanie – w wyznaczonym czasie zabić wszystkie mimy wyłącznie przy użyciu pistoletu lub klucza francuskiego; mimy z kolei muszą wszelkimi metodami próbować się ocalić. Mogą pozostać w ukryciu i wyczekiwać bądź też podjąć walkę z przeciwnikiem.

Ofensywne taktyki są dla mimów ryzykowne, gdyż obcy dysponują tylko jednym życiem. Gdy jednak Morgan ginie, traci nieco czasu, a mimy mają chwilę na przegrupowanie się, zanim ich przeciwnik powróci. Kosmici mogą wykorzystywać otoczenie do zachodzenia i mylenia łowcy. Znajome zakątki Talosa I, jak bar karaoke Żółty Tulipan czy biuro, w którym urzęduje Morgan, oferują nieskończenie wiele strategii i dogodnych kryjówek.

Typhon Hunter będzie też grywalny na systemach VR, co wprowadzi darmowa aktualizacja na początku 2019 r.


Źródło: Bethesda

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie