Premiery gier w lipcu. TOP 5 gier, które potwierdzają, że mamy sezon ogórkowy

Z lipcowych premier ledwo udało nam się znaleźć 5 interesujących pozycji. Co prawda nie jest najgorzej, ale chyba w tym przypadku lepiej jest przytulić jakiegoś klasyka, albo odkurzyć wcześniej nieruszane produkcje. Choć lipiec taką możliwość częściowo daje.

W lipcu mieliśmy spory problem ze znalezieniem gier do TOP 5 najlepszych premier miesiąca. Oprócz produkcji, które dla Was wybraliśmy, lipcowe premiery pokazują w większości same gry typu indie i to jeszcze od producentów, którzy dopiero debiutują w branży. Trudno więc ocenić, jaki ostatecznie poziom zaprezentują. Postawiliśmy więc na sprawdzone tytuły. W sierpniu powinno być nieco lepiej, a wrzesień, październik i listopad tradycyjnie będą bardzo obfite w premiery. Wykorzystajcie zatem nadchodzący miesiąc na nadrabianie zaległości. Jeśli macie coś na półkach, w co nie zdążyliście zagrać, teraz jest na to świetna okazja!

God of War III Remastered


  • Platformy: PS4
  • Data premiery w Europie: 15 lipca (PL)
  • Producent: Sony Computer Entertainment
  • Wydawca: Sony Computer Entertainment

W najlepszych premierach lipca postawiliśmy na pewniaki. Pierwszym z nich jest God of War III Remastered, które 15 lipca będzie dostępne na PlayStation 4. To dobrze znana wersja gry z PlayStation 3, tradycyjnie jak to w przypadku remasterów, wzbogacona o wyższą rozdzielczość i animację na poziomie 60 klatek na sekundę.

Na drugiej stronie czytaj o jednych z ciekawszych wyścigów tego roku.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

14 Shares
Share14
+1
Tweet