Premiery gier na luty 2019. Oto 15 świetnych propozycji na nowy miesiąc

DiRT Rally 2.0

Wydawcą tytułu w Polsce będzie firma Techland. Oprócz tradycyjnie rajdowej zawartości w trybach kariery i historycznych rajdów, Dirt Rally 2.0 zawierał będzie osiem torów Rallycrossowych Mistrzostwach Świata, w tym nowe lokacje w tej serii: belgijskie Mettet, brytyjskie Silverstone oraz Circuit de Barcelona w Katalonii. W momencie premiery w grze dostępne będą cztery klasy samochodów rallycrossowych: Supercars, RX2, RX Super 1600s i RX Crosskarts. Pierwsza z nich to nowość w grach Codemasters i znajdą się w niej takie maszyny jak Renault Megane RS RX, Audi S1 EKS RX quattro i PSRX Volkswagen Polo R, za kółkiem którego zasiada Johan Kristofferson – mistrz świata rallycross z 2018 roku.

W ramach zawartości sezonowej gra otrzyma kolejne rallycrossowe tory i auta z Grupy B. Rallycross dostępny będzie też w trybie online przeznaczonym dla 8 osób.

Dirt Rally 2.0 to oficjalna gra FIA World Rallycross Championship, którego partnerem jest producent napojów Monster Energy. Gra dostępna będzie na PS4, Xbox One oraz PC od 26 lutego. Edycja Day One zawiera auto Porsche 911 RGT Rally Spec i wcześniejszy dostęp do Fiata 131 Abarth Rally i Alpine Renault A110 1600 S. Zamawiający edycję Deluxe otrzymają dostęp do gry od 22 lutego oraz bezpłatny dostęp do dwóch pierwszych dodatków zaplanowanych po premierze.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 26 lutego
  • Producent: Codemasters Software
  • Wydawca PL: Techland

Szósta strona uniesie nas w przestworza.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: