Premiery gier na luty 2019. Oto 15 świetnych propozycji na nowy miesiąc

Tannenberg

Tannenberg opuszcza Early Access. Rozwój gry we wczesnym dostępie zawierał dołączenie Rumuni jako strony w grze wraz z oddziałem i mapą Mount Cosna, wprowadzenie zupełnie nowego systemu udźwiękowienia z realistycznym efektami audio, nowe bronie oraz wiele innych usprawnień.

Developerzy pracowali nad każdym aspektem gry podczas Early Access, od wydajności i projektów map do systemu wydawania rozkazów artylerii i zachowania botów SI… i nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. W ostatnich miesiącach Early Access pojawi się jeszcze więcej aktualizacji, w szczególności dotyczących większej różnorodności oddziałów i ról gracza wewnątrz nich. Wzywanie artylerii i wsparcia lotniczego zostanie jeszcze bardziej zbalansowane, developerzy przyłożą także uwagę do broni, by upewnić się, że wszystkie działają w autentyczny sposób i są zróżnicowane w sposobie używania. Dodatkowe drobne poprawki czekają też nowy interfejs użytkownika, wprowadzony wcześniej w tym tygodniu.

Gra jest obecnie czytelniejsza, bardziej intuicyjna i atmosferyczna, od menu do map bitew i HUD. Aż do premiery pełnej wersji będą wprowadzane usprawnienia rozgrywki, by zapewnić, że gra jak najlepiej sportretuje poczucie uczestniczenia w wojnie na wielką skalę na froncie wschodnim.

  • Platformy: PC
  • Data premiery: 13 lutego
  • Producent: BlackMill Games
  • Wydawca: M2H

Na jedenastej stronie zostaniemy gwiazdą.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.