Premiery gier na luty 2019. Oto 15 świetnych propozycji na nowy miesiąc

Far Cry: New Dawn

Niecały rok po premierze Far Cry 5 mamy kolejną grę z serii. Far Cry New Dawn zaoferuje nam post-nuklearną apokaliptyczną scenerię i będzie bezpośrednią kontynuacją Far Cry 5 z akcją osadzoną kilka lat po wydarzeniach z piątki. Pod względem rozgrywki, nadchodząca odsłona będzie miała malutki romans z gatunkiem RPG.

Dyrektor kreatywny Jean-Sebastien Decant ujawnił, że w przypadku Far Cry New Dawn programiści nieco inaczej podeszli do rozgrywki. Deweloper nazywa to podejściem lekkiego RPG i tłumaczy, że dzięki temu tytuł zyska więcej głębi. Gracze będą mogli wytwarzać broń, która otrzyma określone rangi. Wykorzystamy ja w walce z wrogiem, który również posługuje się orężem opartym o rangi. W naszej nowej bazie będziemy mogli zainwestować w ulepszenia, co jeszcze bardziej podniesie nasze szanse podczas potyczek.

W grze znajdzie się również system eskalacji posterunków. Zamiast przejmowania placówki, będziemy mogli ją wycisnąć z wszystkich zasobów. Jeśli zdecydujemy się na tę opcję, posterunek nie przejdzie w nasze ręce, lecz pozostanie pusty. Oznacza to, że wróg do niego powróci, jeszcze bardziej się umocni i uzbroi po zęby, tworząc nowe, jeszcze trudniejsze wyzwanie. Co na tym zyskamy? Ano to, że po ponownym odbiciu posterunku znajdziemy w nim jeszcze więcej zasobów i różnych nagród.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 15 lutego
  • Producent: Ubisoft
  • Wydawca PL: Ubisoft

Na trzeciej stronie wielkie dzieło od studia BioWare.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: