Premiery gier na luty 2019. Oto 15 świetnych propozycji na nowy miesiąc

The Sims 4: Zostań gwiazdą

Posiadacze komputerów PC już od jakiegoś czasu mogą bawić się przy dodatku The Sims 4: Zostań gwiazdą. Teraz nowa zawartość zostanie udostępniona również na konsolach PS4 i Xbox One.

The Sims 4 Zostań gwiazdą Simowie mogą dołączyć do grona celebrytów, wkraczając na zupełnie nową ścieżkę kariery aktorskiej. Mogą zyskać sławę za sprawą popularnego programu, a także zdobyć rolę w serialu telewizyjnym lub w klipie reklamowym. Simowie z ambicjami, którzy wykażą się wyjątkową pracowitością i oprócz aktorskiej prezencji zabłysną też znajomością dialogów, będą mogli wynieść swoją karierę na wyższy poziom dzięki głównej roli w kolejnym hicie kinowym. Simowie mogą też znaleźć się w centrum zainteresowania jako inspirujący influencerzy, którzy relacjonują na żywo najważniejsze wydarzenia ze swojego życia i zaspokajają ciekawość social mediową innych Simów, zyskując w ten sposób międzynarodowe uznanie. Nawet Simowie, którym nie zależy na sławie, będą mogli uczestniczyć w ekskluzywnych imprezach wspólnie z gwiazdami, przedzierać się przez tłum wielbicieli, doświadczyć na własnej skórze luksusów wymarzonego gwiazdorskiego życia i skorzystać z wielu innych atrakcji.

Dodatek The Sims 4 Zostań gwiazdą przybliża też oszałamiający świat Del Sol Valley, miasta, którego drugie imię to Sława. Simowie mogą wprowadzić się do startowego mieszkania w Mirage Park lub w pocie czoła dorobić się oszałamiającej posiadłości na wzgórzach The Pinnacles. Jeśli chodzi o domy, Simowie mogą udekorować swoje kosztowne gniazdko błyszczącymi dodatkami z najwyższej półki, takimi jak choćby pozłacane meble. Mogą nawet zabrać do domu niepowtarzalny rekwizyt z planu zdjęciowego, na zawsze zachowując cząstkę swej sławy. W The Sims 4 Zostań gwiazdą tylko najbardziej przedsiębiorczy Simowie będą w stanie zamienić swoje 15 minut na wiekopomne dziedzictwo, które zaowocuje własną tabliczką na Starlight Boulevard.

  • Platformy: PC, PS4, Xbox One
  • Data premiery: 12 lutego
  • Producent: EA Maxis / Maxis Software
  • Wydawca PL: Electronic Arts Polska

Na dwunastej stronie strzelanka zainspirowana baśniami z Księgi tysiąca i jednej nocy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.