Premiery gier obecnego tygodnia. Szykuje się impreza z mocnym hitem

premiery gier marzec 2022
PG Exclusive Premiery tygodnia Redakcja Poleca

Na platformach PC i PS5 przez jedną grę temperatura skoczy o kilkadziesiąt stopni. Ale to nie wszystkie dobre premiery gier na marzec 2022.

Słowo się rzekło… W tym tygodniu otrzymamy coś wyjątkowego, nawet dam sobie uciąć Wasze ręce i nogi, że skończy się na ocenie nie gorszej jak 9/10. Przywilej zagrania w tego hiciora ominie co prawda graczy Xbox, ale i dla nich mam coś na pocieszenie.

Najlepsze premiery gier marzec 2022 – przegląd tygodnia


Ghostwire: Tokyo

Platformy: PC, PS5
Data premiery: 25 marca (22 marca wczesny dostęp)
Producent: Tango Gameworks
Wydawca: Bethesda Softworks

Tango Gameworks odbyło długa drogę od The Evil Within do Ghostwire: Tokyo. To zupełnie inna szkoła horroru, rozgrywki i założeń świata. Widok FPP, japoński mitologizm, walka z użyciem siły żywiołów. I na dodatek głaskanie kota, które wcześniej nie było możliwe. Czy będą to zmiany na plus? Na pewno dla osób, które preferują mniej brutalny gameplay i azjatyckie klimaty.


Animal Shelter

Platformy: PC – Steam
Data premiery: 23 marca
Producent: Games Incubator
Wydawca: PlayWay

Obecność gier symulacyjnych to już norma w comiesięcznych zestawieniach premier, ale tym razem jest to tytuł z tych bardziej przyziemnych. W Animal Shelter możemy przejąć rolę właściciela schroniska i w szerokim zakresie zadbać o rozwój instytucji, tudzież zająć się opieką nad wszystkimi czworonogami. Możemy więc sprawdzić, jak wygląda codzienna praca w schronisku, nie łapiąc przy tym ani jednej prawdziwej pchły.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie