Premiery gier obecnego tygodnia. Next-gen od Rockstar Games i kilka ciekawych gier

premiery gier marzec 2022
Felieton Premiery tygodnia

W tym tygodniu premiery gier na marzec 2022 z dedykacją dla graczy PS5 i XSX. Na salony gamingu wraca hit sprzed lat w nowej oprawie.

Dla wielu z nas nadchodzące dni mogą okazać się przestojem, chwilą, aby zluzować pada od nowości. Bowiem wyjdą wtenczas gry specyficzne, których trzeba być fanem lub amatorem wszelakiego gatunku. Tylko czy można przejść obojętnie obok premiery gotowanej przez Rockstar Games, Square Enix? Przejrzyjcie zestawienie i dajcie znać!

Premiery gier marzec 2022 – przegląd tygodnia


Grand Theft Auto V Next-Gen

Platformy: PS5, XSX
Data premiery: 15 marca
Producent: Rockstar Games
Wydawca: Rockstar Games

Wszyscy chcielibyśmy, aby przy nowej grze GTA była „VI” zamiast ponownie piątki, ale do 2024 podobno nie ma nawet co o tym marzyć. Rockstar Games ma jednak ofertę z pewnością interesującą dla graczy PS5 i XSX – next-genowa wersja wiekowego już sandboxa otrzyma kilka smaczków do oprawy (nowe tekstury, tryby graficzne), do dźwięku (3D audio), a dla fanów PlayStation nadprogramowo pełne wsparcie dla efektów obsługiwanych przez DualSense.


ANNO: Mutationem

Platformy: PS5, PS4, PC
Data premiery: 17 marca
Producent: ThinkingStars
Wydawca: Lightning Games

Cyberpunk 2077 jaki by nie był, doprowadził do żywego zainteresowania się graczy klimatem cyberpunkowym, futurystycznym, dając tym szansę zabłysnąć mniejszym produkcjom z tego gatunku, jak np. ANNO: Mutationem. To RPG akcji, z otwartym światem stworzonym na wzór metroidvanii. W metropolii z przyszłości, skąpanej jaskrawymi neonami, czas spędzimy na eksplorowaniu, walce łączącej broń dystansowa i ręczną, tudzież na podziwianiu pixel-artowej oprawy.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie