Premiery gier obecnego tygodnia. 5 wielkich tytułów, które zapewnią boską rozrywkę

premiery gier marzec 2022
Felieton Premiery tygodnia

Ten tydzień należy do Sony, twórców Gothica i polskiego studia. Zobaczcie najlepsze premiery gier na marzec 2022, w które warto zagrać.

W życiu każdego gracza liczą się szybkie procesory, najtwardsze pady i gry, na których widok szczęki wypadają z zawiasów. Czy takich emocji możemy spodziewać się w nowym tygodniu? No ba, zawczasu rejestrujcie się na wizytę u lekarza, bo szczęka opadnie do samej podłogi!

Najlepsze premiery gier marzec 2022 – przegląd tygodnia


Elex 2

Platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX
Data premiery: 1 marca
Producent: Piranha Bytes
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Przed nami dalsze losy Jaxa i ogółem planety Magalan, na której to obca rasa dokona abordażu. W kontynuacji Elex zobaczymy znajome tereny oraz nowe rewiry, wraz z podziałem na regiony podległe 5 frakcjom – Berserkom, Albom, Morkonom, Banitom i Klerykom. Będziemy mogli zdecydować o przynależności do konkretnej grupy i tym samym zarezerwować ścieżkę zadań dopasowaną do jej celów oraz finału historii.


FAR: Changing Tides

Platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX, Switch
Data premiery: 1 marca
Producent: Okomotive
Wydawca: Frontier Foundry

Tematyka katastroficzna to Wasz konik? To osiodłajcie swoje konsole i blaszaki na indyczą przygodę z gatunku side-scrollówek. W mocno artystycznej oprawie, odwiedzimy świat zniszczony przez ogromną powódź, a w centrum uwagi będzie osobliwa tratwa i chłopiec. Pływając wzdłuż bezkresnych wód, mamy odblokowywać trasę dla naszej łodzi, często szukając rozwiązań pod wodą jak i na ostałych fragmentach cywilizacji.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie