Premiery gier marzec 2022. 10 genialnych gier, dla których stracimy głowę

premiery gier marzec 2022
Premiery miesiąca Publicystyka

Obiektywnie rzecz biorąc to rewelacyjny miesiąc dla wymagających graczy. Premiery gier na marzec 2022 to same grube hity!

Poprzedni miesiąc wystawił na próbę nasz wolny czas i zawartość portfeli. I wiecie co… w marcu będzie jeszcze gorzej. Na PlayStation znowu pojawi się gra na wyłączność z dużym budżetem, do tego coś dla fanów staroszkolnych RPG, strzelanek i gier akcji, a także thrillerów. Będzie w czym przebierać, ale dość już o moich wrażeniach, bo konkretne zestawienie czeka!

Premiery gier marzec 2022


Elex 2

Platformy: PC, PS4, PS5, XONE, XSX
Data premiery: 1 marca
Producent: Piranha Bytes
Wydawca: THQ Nordic / Nordic Games

Studio Piranha Bytes przyzwyczaiło nas do gier drewnianych, technicznie zacofanych, a jednocześnie będących osnową gatunku RPG. Elex 2 prawdopodobnie będzie kolejnym przykładem ich staroszkolnej filozofii projektowania gier, czyli głębokich treścią, questów i dialogów z ikrą. I oczywiście z dużą liczbą bugów na start, bo to ich znak rozpoznawczy. Na premierę przekonamy się czy fabuła i konstrukt świata przyćmią wszelkie niedoróbki.


Shadow Warrior 3

Platformy: PC, PS4, XONE, XSX
Data premiery: 1 marca
Producent: Flying Wild Hog
Wydawca: Devolver Digital

Może powiem to trochę na wyrost, jednak my Polacy też mamy swojego Dooma. Jakoby jest on równie krwawy i odrealniony od rzeczywistości. W nowej części Shadow Warrior także od groma strzelania, zabijania najróżniejszych pokrak przy pomocy broni palnej i katany. Co nie znaczy, że obędzie się bez jakichkolwiek zmian. Walkę oraz eksplorację świata urozmaici linka z kotwiczką, a punktem programu będzie jeszcze bardziej epicka fabuła z popularnym motywem o końcu świata i interwencji głównego bohatera.


Babylon’s Fall

Platformy: PC, PS4, PS5
Data premiery: 3 marca
Producent: Platinum Games
Wydawca: Square Enix

W growym środowisku wielu spisało już na straty Babylon’s Fall, ale teraz mogą pluć sobie w brodę. Sieciowe RPG nabrało rumieńców i konkretów w odniesieniu do rozgrywki (swoboda technik walki), unikalnej oprawy graficznej i sposobów na zainteresowanie wśród graczy. Kusić ma cel kooperacyjnej przygody, a jest nim eksploracja ogromnej wieży, gdzie na każdym jej piętrze przygotowano różnych przeciwników czy też nastrojowe lokacje.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie