Znany analityk pewny. Sony wykona ten ruch przez premierę Xbox One X

Dla graczy to bardzo dobra wiadomość.

Analityk branży gier Michael Pachter postanowił po raz kolejny sięgnąć po swoją kryształową kulę i sprawdzić, jaka przyszłość czeka konsolę Sony, po wprowadzeniu Xbox One X na rynek. Według Pachtera, naturalnym ruchem powinna być obniżka ceny PlayStation 4 jak i modelu Pro. Przewiduje że kwota, którą przyjdzie graczom zapłacić za sprzęt Sony, będzie niższa o 50 dolarów. Skąd takie wnioski?

Otóż w tej chwili, jeśli Xbox One X już byłby na rynku, jego cena w USA byłaby o 100 dolarów wyższa od PlayStation 4 Pro. Zdaniem analityka to za mała różnica. Sony będzie chciało przyćmić premierę nowej konsoli Microsoftu i zwrócić na siebie uwagę właśnie ścięciem ceny. Różnica pomiędzy wymienionymi konsola będzie wynosić 150 dolarów, co już nie będzie bez znaczenia dla graczy. PlayStation 4 na rynku w USA powinno kosztować jeszcze pod koniec roku 249 dolarów, a PlayStation 4 Pro 349 dolarów. Według analityka, gracze mają uznać konsolę Microsoftu za drogą i skupić się na sprzęcie od Sony.

Co sądzicie o tej prognozie?

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 (KOMENTARZ) w “Znany analityk pewny. Sony wykona ten ruch przez premierę Xbox One X

  • 16 lipca 2017 at 09:50
    Permalink

    Ktoś to wogule czyta? Tu nigdy nikogo niema niewspominajac o komentarzach których jeszcze tu nie widziałam. O co tu chodzi?

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: