Gracze mogą odetchnąć z ulgą. Ubisoft nie planuje już opóźnień Watch Dogs

Gracze mogą odetchnąć z ulgą. Ubisoft nie planuje już opóźnień Watch Dogs
Hot! Newsy
Watch-Dogs-hack-box Produkcji możemy się spodziewać między kwietniem a czerwcem tego roku. Tak wynika z opublikowanych właśnie planów finansowych spółki.
Twórcy poinformowali również, że wersja na Wii U ukaże się najpóźniej na tle konkurencji. Nie jest to być może najlepsza informacja dla fanów Nintendo, ale jeszcze do niedawna plotkowano o anulowaniu edycji na tą platformę. Cóż, pozostaje więc powiedzieć, lepiej późno niż wcale. Nie zapominajmy jednak, że właściciele PC i konsol, również czekają na ten tytuł od dłuższego czasu. Pierwotnie data wydania planowana była na listopad, okazało się jednak, że pozycja wymaga poprawek. Z grą związane są olbrzymie nadzieje, a nasza redakcja wytypowała w zestawieniu produkcję studia Ubisoft Montreal, jako jeden z potencjalnych hitów 2014 roku. Watch Dogs oferować ma olbrzymią swobodę w prowadzeniu rozgrywki i wiele potencjalnych dróg prowadzących do realizacji celu. Tylko od nas zależeć ma, czy poruszając się tajemniczym hakerem po Chicago, będziemy przemieszczać się bezszelestnie niczym cień, czy też postawimy na starcia bezpośrednie, nie unikając naszych oponentów. Nie sposób też nie wspomnieć o oprawie graficznej, która naprawdę nieźle się prezentuje, nadając nowe znaczenie słowom next gen.

Watch Dogs ukaże się na: PC, PS3, Xbox 360, Xbox One, PS4 oraz Wii U:

Bartłomiej Balcerzak
O autorze

Bartłomiej Balcerzak

Redaktor
Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie