Watch Dogs i Assassin’s Creed to jedno uniwersum. DLC potwierdza teorię fanów

Watch Dogs i Assassin’s Creed to jedno uniwersum. DLC potwierdza teorię fanów
PC

Okazuje się, że Assassin’s Creed i Watch Dogs rozgrywają się w jednym uniwersum. Ubisoft w ciekawy sposób potwierdził teorię graczy.

Teorie spiskowe w świecie gier wideo to szalenie popularny temat. Wielu graczy zastanawiało się, czy światy gier Ubisoftu są w jakikolwiek sposób ze sobą połączone. W końcu dostaliśmy potwierdzenie domysłów.

Co ciekawe, w Watch Dogs Legion pojawi się oficjalnie członkini zakonu asasynów. Dodatkowo Darcy, bo tak nazwano postać, zawita do gry w ramach przepustki sezonowej.

Watch Dogs Darcy PG
Tak prezentuje się nowoczesny członek zakonu asasynów

Warto wspomnieć, że to nie pierwsze powiązanie tych dwóch uniwersów. Choć obydwa światy nie przecięły się wcześniej oficjalnie, to jeden z bohaterów Assassin’s Creed 4: Black Flag pojawił się w pierwszym Watch Dogs jako przeciwnik w misji pobocznej.

Złączenie dwóch dużych uniwersów pozwoli Ubisoft na nieco większą swobodę w implementacji ciekawostek, a nawet znanych bohaterów do nowych produkcji. Kto wie, może nawet doczekamy się obecności zakonu asasynów w nowej odsłonie Far Cry?

To nie pierwszy przypadek, kiedy Ubisoft łączy dwa światy swoich serii. Wcześniej w Rainbow Six Siege pojawił się Sam Fisher, który dołączył do szerokiego grona operatorów.

Takie wydarzenia to naprawdę sympatyczny gest ze strony twórców. Ciekawe tylko, czy asasyni odegrają większą rolę w dodatku do Legionu.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie