Premiera Killing Floor 2 ze zwiastunem

Killing Floor 2
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo

Gra otrzymała wsparcie dla PlayStation 4 Pro.

Kontynuacja gry Killing Floor, która sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na PC, zalicza konsolowy debiut. Rewelacyjne strzelanie i niesamowicie brutalna otoczka zostały wsparte płynnym sterowaniem, ostrzejszymi teksturami i poprawą jakości. Premiera Killing Floor 2 jest ukoronowaniem etapu Early Access na Steam, który okazał się nie lada sukcesem. Killing Floor 2 we wczesnym dostępie to ponad milion sprzedanych kopii.

Killing Floor 2 zadebiutowało na rynku 18 listopada w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra na wszystkich platformach dostępna jest w cenie 159,90 zł. Wersja PC to zapakowane w stalowe pudełko wydanie LIMITED EDITION zawierające: magnes 3D, dwustronny plakat, rozpiskę klawiszy oraz dodatki cyfrowe (pierwsza część Killing Floor, soundtrack Killing Floor 2, ponad 200-stronicowy artbook Killing Floor 2, postać DJ Scully z unikatowym zestawem głosów, twarzy i skórek oraz inne dodatkowe przedmioty dla postaci).

Wersję konsolową również wzbogacono cyfrowymi dodatkami: 6 bonusowych postaci, dodatkowego przedmioty dla postaci (słuchawki, okulary 3D, meloniki), ponad 200-stronicowy cyfrowy artbook.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie