Premiera Killing Floor 2 ze zwiastunem

Gra otrzymała wsparcie dla PlayStation 4 Pro.

Kontynuacja gry Killing Floor, która sprzedała się w ponad 3 milionach egzemplarzy na PC, zalicza konsolowy debiut. Rewelacyjne strzelanie i niesamowicie brutalna otoczka zostały wsparte płynnym sterowaniem, ostrzejszymi teksturami i poprawą jakości. Premiera Killing Floor 2 jest ukoronowaniem etapu Early Access na Steam, który okazał się nie lada sukcesem. Killing Floor 2 we wczesnym dostępie to ponad milion sprzedanych kopii.

Killing Floor 2 zadebiutowało na rynku 18 listopada w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro. Gra na wszystkich platformach dostępna jest w cenie 159,90 zł. Wersja PC to zapakowane w stalowe pudełko wydanie LIMITED EDITION zawierające: magnes 3D, dwustronny plakat, rozpiskę klawiszy oraz dodatki cyfrowe (pierwsza część Killing Floor, soundtrack Killing Floor 2, ponad 200-stronicowy artbook Killing Floor 2, postać DJ Scully z unikatowym zestawem głosów, twarzy i skórek oraz inne dodatkowe przedmioty dla postaci).

Wersję konsolową również wzbogacono cyfrowymi dodatkami: 6 bonusowych postaci, dodatkowego przedmioty dla postaci (słuchawki, okulary 3D, meloniki), ponad 200-stronicowy cyfrowy artbook.

Źródło: Materiał wydawcy

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

1 (KOMENTARZ) w “Premiera Killing Floor 2 ze zwiastunem

 • 17 stycznia 2017 at 11:09
  Permalink

  Witajcie.

  http://prsclan.pl

  Jestem jednym z administratorów strony internetowej klanu [PRS] Jesteśmy stosunkowo młodą i krótko działająca ekipą, która po miesiącu pracy kilku zapaleńców, zdążyła się całkiem nieźle zorganizować.
  Posiadamy wlasną stronę wraz z forum, TS3 oraz kilka serwerów gier do Insurgency oraz Killing Floor 2 Day of Infamy, CS:GO i inne. Nie prowadzimy obowiązkowych składek. Od nowych członków wymagamy jedynie akceptacji ogólnych zasad, panujących w klanie, złożenia krótkiego podania i chęci integracji nie tylko na klanowym TS (info w odp. zakładce na stronie). Przede wszystkim jednak cenimy sobie dobre towarzystwo na klanowym TS, minimum zaangażowania w życie klanu i odrobinę poczucia humoru.
  Jesteśmy w różnym wieku. Jest i młodzież gimnazjalna, ale są i dziadkowie niewiele przed czterdziestką 🙂 Gra i wspólne przebywanie na TS nie jest całym naszym życiem a jedynie hobby i dobrym pretekstem, by w te beznadziejną pogodę- żonę wysłać na siłownię, dzieci do babci a samemu otworzyć butelkę oranżady i pograć w fajnej ekipie:)
  Dobrze się ze sobą dogadujemy.

  Aktulnie chcielibyśmy zmontować ekipę do Killing Floor 2 (ale graczy Insurgency, czy innych gier także zapraszamy). Posiadamy dwa serwery (na obu, oprócz oficjalnych map- są także customy) Gra w grupie sprawia nieporównywalnie większą frajdę, niż w pojedynkę, więc jeśli ktoś chciałby spróbować- zapraszam na naszą stronę www, także na klanowy TS3, gdzie niemal każdego wieczoru można pograć w milej atmosferze wśród kulturalnych ludzi;)

  Pozdrawiam

  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: