Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Warszawskie studio tworzy przygodówkę o Polsce w II wojnie światowej [WIDEO]

Polski proucent PolyAmorous i wydawca All in! Games zapowiedzieli Paradise Lost – przygodówkę FPP, która przedstawia alternatywną historię Polski. Udostępniono też filmowy trailer z produkcji.

W Paradise Lost II wojna światowa nie kończy się. W drugiej połowie XX wieku po wielu latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny, który zmiótł Polskę z powierzchni ziemi. Wcielamy się w postać 12-letniego chłopca, który wędruje po postnukleranych obszarach naszego kraju, natrafiając na nazistowski bunkier, skrywający wielką tajemnicę.

Historia opowiadana w Paradise Lost ma kształtować się w zależności od naszych wyborów. Twórcy obiecują, że w historii nie zabraknie nawiązań do słowiańskiego folkloru.

Zapowiedź tytułu została wzbogacona prezentacją filmowego trailera, który pokazuje głównego bohatera i masę śniegu. Nie widać wiele, ale i tak wygląda to zachęcająco – czekamy więc na materiał z gameplayem.

Nie jest jeszcze znana konkretna data premiery Paradise Lost – niemniej jednak wiadomo, że gra zadebiutuje jeszcze w 2020 (najprawdopodobniej w trzecim kwartale), na razie zmierzając wyłącznie na PC. Później tytuł trafi też na konsole następnej generacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się