Ponad 1000 poprawek już wkrótce w popularnej strzelaninie

Zwieńczenie Operacji Health.

Dzisiaj na serwerach testowych Rainbow Six Siege – jedynie PC – mamy zobaczyć zawartość trzeciego sezonu do gry, w tym polskiego operatora GROM, panią Elę.

Ubisoft szykuje jednocześnie ostateczną aktualizację z Operacji Health, która ma uzdrowić największe bolączki strzelaniny. Sądząc jednak po zapowiedziach na oficjalnym forum R6S, poprawek ma być tak wiele, że obejmie zapewne również mniejsze niedociągnięcia produkcji.

W tym tygodniu wychodzi ostateczna aktualizacja z Operation Health. Będzie ona zawierać ponad 1000 łatek w tym setki poprawek dla map i oświetlenia, optymalizacji danych Operatorów, całkowite polepszenie rozdzielczości i tekstur gry, oraz wiele ulepszeń Operatorów takich jak Hibana – przekazuje przedstawiciel Ubisoftu na forum Rainbow Six Siege.

Ponad 1000 poprawek? Czy ktoś nie poleciał o jedno zero za daleko? – Wierzę w to co piszę i niedługo będzie opublikowana cała lista fixów – odpowiada moderator forum na zaczepkę jednego z graczy.

Czekamy zatem na tego giganta!

Pani Ela z GROM-u i jej gadżety. Garść porad, jak grać nowymi operatorami

W strzelaninie od Ubisoftu pojawi się świeża krew w postaci trzech kolejnych operatorów. Deweloper zaznacza, że wraz z dołączeniem ich do Rainbow Six Siege, gracze powinni przygotować się na zastosowanie nowych strategii, uwzględniających gadżety postaci.

Ubisoft publikuje nowy filmik, który ma nam pokazać, na co stać operatorów: Ying, Lesion oraz Elę. Prezentują oni swoje umiejętności na nowej mapie, którą również dostaniemy w ramach trzeciego sezonu, czyli operacji Blood Orchid.

Nowa operacja miała zadebiutować 29 sierpnia, lecz Ubisoft informował niedawno, że w tym dniu nowości będą dostępne tylko na serwerach testowych, na komputerach PC. Ostateczna wersja Blood Orchid na wszystkich platformach planowana jest obecnie na 5 września.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.