PlayStation Play at Home - logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

PlayStation znów rozdaje prezenty! Kolejne darmówki z Play at Home

PlayStation rusza z kolejnym rozdawnictwem Play at Home. Niedługo gracze będą mogli odebrać sporo zawartości do paru znanych i lubianych produkcji.

Sony umila swoim fanom czas spędzony w domach w tak niesprzyjających okolicznościach. W ramach akcji Play at Home zgarnęliśmy już takie hity jak Horizon Zero Dawn czy Subnautica, a to jeszcze nie koniec prezentów.

Tym razem jednak nie dostaniemy gier samych w sobie, a masę bonusów do tytułów multiplayer. Chętni gracze będą mogli odebrać darmową zawartość do chociażby Rocket League, NBA 2K21, Warframe i World of Tanks.

Wszystkie bonusy staną się dostępne 17 maja o godzinie 5:00 czasu polskiego. Prezenty można odbierać do 6 czerwca. Wszystkie najpewniej zgarniemy bezpośrednio w PlayStation Store.

PlayStation Play at Home - bonusy do gier
Źródło: PlayStation

Co więcej, od 20 maja odbierzemy bonusy do Call of Duty Warzone. Będzie to pięć tokenów na podwójne XP. Każdy z nich zapewni nam dodatkowe punkty doświadczenia przez godzinę rozgrywki. Tokeny będzie można odebrać również do 6 czerwca.

Sony potwierdziło też, że to ostatnia zrzut darmówek z okazji Play at Home. Oznacza to, że w najbliższym czasie raczej nie zobaczymy kolejnych rozdawnictw. Niemniej jeśli chcecie wziąć udział w wydarzeniu gwarantującym nagrody, pamiętajcie, że wkrótce ruszają Days of Play 2021.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się