PlayStation przez przypadek wypuściło demo jednej z najbardziej oczekiwanych gier na PS5

PlayStation przypadkowo wypuściło demo oczekiwanej gry | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Stellar Blade otrzymało wersję demonstracyjną, ale… tylko na chwilę. Wygląda na to, że wszystko jest pomyłką PlayStation. Filmiki i tak można obejrzeć.

Stellar Blade zapowiada się nieźle, ale niekoniecznie ze względu na podejście twórców do ukazywania “walorów” głównej bohaterki. To przede wszystkim ciekawe podejście do science-fiction jawnie kojarzące się m.in. z prześwietnym NieR. Niedawno pojawiły się plotki, jakoby przed premierą miało zadebiutować demo gry. To spore wydarzenie, bo mowa o jednej z największych tegorocznych premier eksklyzywnych na PS5. I faktycznie – demo było.

Stellar Blade demo na PS5 – było, ale się zmyło

“Było”, bo już go nie ma. Ktoś w PlayStation chyba przez przypadek wypuścił tę wersję. I choć wisiała dostępna zaledwie przez chwilę, wielu graczom udało się ją pobrać. Aktualnie nie jest dostępna i nie wiemy, kiedy może powrócić. Zapewne twórcy chcieli wydać ją bliżej premiery pełnej wersji. Tę przewidziano na 26 kwietnia 2024 roku. W teorii powinno więc wyjść w kwietniu.

Na szczęście w sieci nic nie ginie, a gracze, którzy zdążyli pobrać pliki, dzielą się w sieci swoimi przemyśleniami lub też fragmentami rozgrywki. Wydźwięk jak na razie jest pozytywny. Wspomniane gameplaye obejrzycie m.in. poniżej.

Demo zrobione, świetne demo! 9/10

Plusy: Wykonanie, ścieżki dźwiękowe, epicka walka z bossem, niesamowita walka, drzewko umiejętności, różnorodność wrogów

Rozgrywka demonstracyjna około 90 minut + wyzwanie z bossem – transfer zapisu do pełnej gry

Nie mogę się doczekać pełnej gry!

– recenzuje PlayStation Game Size na Twitterze

Okazuje się, że obecnie nawet ci gracze, którzy pobrali demo, nie mają do niego dostępu. Sony zablokowało u wszystkich możliwość rozgrywki. Chyba że zdążyliście od razu po ściągnięciu plików odłączyć się od internetu. W przeciwnym razie lepiej wszystko odinstalować i poczekać, aż wypuszczona zostanie próbna wersja gry po raz drugi.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie