Jedna z najbardziej oczekiwanych gier na PS5 do sprawdzenia za darmo? Jest taka możliwość

Stellar Blade na PS5 może otrzymać demo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PS5

Gracze PS5 mogą się cieszyć, o ile tylko nowe pogłoski okażą się prawdziwe. Stellar Blade może otrzymać przedpremierowe demo, a przynajmniej… jest taka szansa.

W tym roku pojęcie gier ekskluzywnych na PS5 tyczy się raczej projektów third-party w stylu Rise of the Ronin. Innym projektem, w który spore nadzieje pokładają fani PlayStation jest Stellar Blade. Tyle że… nie wszyscy z tych samych powodów.

Stellar Blade na PS5 dostanie demo?

O grze zrobiło się głośno nie tylko dlatego, że wygląda pięknie i zapowiada się na next-genową wersję NieR: Automata. To także tytuł, w którym występuje znana koreańska modelka, a twórcy sami przyznają, że chcą, aby gracze “mieli na co popatrzeć”. Oby tylko nie skończyło się tak, że tylko główna bohaterka okaże się warta uwagi.

Konto na Twitterze PlayStation Game Size twierdzi, że istnieje możliwość wypuszczenia dema gry przed premierą. Oznaczałoby to, że posiadacze konsoli PS5 mogliby wypróbować tytuł za darmo. Brzmi świetnie, bo w końcu nie wiemy, czy tytuł spełni oczekiwania. Jest jednak jedno “ale”. Mianowicie – nie wiadomo, czy tak się stanie.

Nie jestem pewien, ale wydaje mi się, że demo Stellar Blade jest możliwe.

– twierdzi leaker

Internauta ten niemal zawsze trafia pod kątem zmierzających do PS Store nowości, wielkości plików nowych gier i rzeczy takich jak wczesny dostęp. Specjalizuje się on w przeszukiwaniu zmian w cyfrowym sklepie Sony. Wygląda więc na to, że teraz znalazł szczątki informacji sugerujące, że Stellar Blade faktycznie otrzyma wersję demonstracyjną. Niestety, dane mogą być na tyle mało konkretne, że nie potwierdzają jednoznacznie, czy faktycznie to się wydarzy.

Byłoby jednak miło ograć tytuł przed premierą. Istnieje szansa, że pozycja ukoi skołatane nerwy fanbojów PlayStation sfrustrowanych ogłoszeniem portu Ghost of Tsushima na PC.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie