Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

1 komentarz

PlayStation 5 rozebrane na części pierwsze. Zobacz filmik

PlayStation 5 doczekało się filmiku z rozłożenia konsoli na czynniki pierwsze. Zobacz jak najnowszy sprzęt Sony prezentuje się w środku.

Sony rozpoczęło najbardziej intensywny okres promowania swojej nowej konsoli. Przedstawiciele firmy rozmawiają z mediami o potencjalnym sukcesie, a sieć zalewają nowe przecieki i informacje o PS5.

Na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube pojawił się filmik prezentujący rozebranie konsoli na części pierwsze i omówienie wnętrza sprzętu. Rolę prezentera objął Masayasu Ito – wiceprezes wykonawczy do spraw inżynierii sprzętu i operacji w Sony.

Ito przedstawił widzom każdy zakamarek nowej konsoli i rozebrał ją śrubka po śrubce. Filmik ujawnia kilka ciekawych detali odnośnie designu PlayStation 5 i przy okazji pozwala zobaczyć mniej obeznanym w technologii graczom to, jak bardzo złożone urządzenie trzymają obok telewizora.

Trzeba przyznać, że to dość nietuzinkowy sposób na pokazanie graczom swojego nowego produktu. O ile prezentacja przekroju sprzętu nie jest niczym nowym w świecie technologicznym, tak dokładne prześledzenie procesu jego rozłożenia zdarza się dość rzadko.

Co ciekawe, samo PS5 wydaje się być całkiem proste w rozbiórce. Zdecydowanie ułatwi to życie moderom i domorosłym serwisantom, którzy będą chcieli pobawić się podzespołami i systemem konsoli.

PlayStation 5 zadebiutuje w naszym kraju już 19 listopada. Poniżej możecie zobaczyć omawiany filmik. Dodatkowo komplet informacji o nowej generacji konsol znajdziecie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się