PlayStation 5 – gdzie najtaniej? Dostępność, ceny, zestawy. Codzienna aktualizacja ofert

PlayStation-5-cena
PG Exclusive Poradniki

Sprawdzamy, gdzie w sprzedaży dostępne jest PlayStation 5 najtaniej. Wszystkie popularne sklepy w jednym miejscu: Media Expert, RTV Euro AGD, Media Markt, Neonet, Avans i Allegro.

Gdzie kupić PlayStation 5, gdzie cena jest najniższa i jakie zestawy z konsolą są dostępne? Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziecie w naszym zestawieniu, które codziennie aktualizujemy.

PlayStation 5 w sklepach. Sprawdź dostępność, lub zobacz linki pod tabelką do aktywnych zestawów


Media-Expert-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

RTV-Euro-AGD-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

Media-Markt-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

Neonet-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

Avans-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

Electro-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

Allegro-PlayStation-5
Sprawdź dostępność konsol PS5

PlayStation 5 – ceny są jeszcze o wiele wyższe niż te deklarowane przez Sony przed premierą sprzętu. Nie mamy póki co liczyć, że będzie dużo taniej, choć w sklepach pojawiają się coraz częściej promocje na konsole. Kto chce sprawdzić, jakie obecnie zestawy PS5 są dostępne w wymienionych powyżej sklepach, może skorzystać z bezpośrednich linków już do konkretnych produktów:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 28.06.2022

Jeszcze nie posiadasz PlayStation 5, a szykujesz się do zakupu? Pomagamy podsyłając wszystkie dostępne oferty ze sklepów w Polsce. Oto lista z modelami konsol Digital oraz Blu-Ray:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 27.06.2022

Dzisiaj najtaniej zapłacisz za PlayStation 5 w sklepie Media Markt. Tam konsola w wersji Digital z grą Horizon Forbidden West, pilotem, słuchawkiami oraz stacją ładującą kontrolery kosztuje 2849 zł. Kto poluje na PS5 Blu-Ray i szuka najtańszej oferty, powinien zainteresować się zestawem proponowanym przez Media Expert. Wszystkie linki umieszczamy poniżej:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 24.06.2022

PlayStation 5 dzisiaj jest dostępne od 2779 zł w wersji Digital z dodatkami. Kto woli konsolę z Blu-Ray, może skorzystać z promocji na zestawy w Media Expert. Dwa różne w cenie 2889 zł. Oto szczegóły i pełna lista ofert:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 23.06.2022

Kto dopiero zaczyna szukać PlayStation 5 i chce rozeznać się w ofertach, wszystkie znajdzie poniżej. Obecnie najtaniej kupimy PS5 Digital. Za konsolę z dodatkami oraz grami płacimy 2799 zł w Media Markt:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 22.06.2022

Sprawdzamy po raz kolejny dostępność PlayStation 5 w Polsce. Dzisiaj konsola w cenie od 2599 zł oraz kilka promocji, m.in. w Media Markt oraz RTV Euro AGD czy Media Expert. Oto pełna lista:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 21.06.2022

Zobaczcie, jakie zestawy z konsolą PlayStation 5 są dzisiaj dostępne w elektromarketach. Najtaniej PS5 kupimy obecnie w Media Expert. Za 2599 zł dostaniemy tam konsole w wersji Digital w zestawie z dodatkowym kontrolerem i cyfrową wersją gry Horizon: Forbidden West.

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 20.06.2022

Dzisiaj PS5 najtaniej kupimy w Neonet. Jest to wersja Digital, do której dołączono grę Horizon Forbidden West oraz drugiego pada DualSense. Lista z dostępnością wszystkich konsol PlayStation 5 na dzisiaj wygląda następująco:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 17.06.2022

Sprawdzamy, gdzie dzisiaj można kupić PlayStation 5. Tym razem zestawów jest naprawdę sporo, więc jest w czym przebierać. Kilka zestawów doczekało się promocji. Wszystko na liście poniżej:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 15.06.2022

Oto świeżutka lista dostępności PlayStation 5. Znajdziecie na niej ponad dwadzieścia ofert. Najtaniej dzisiaj zgarniemy konsolę w wersji Digital z dodatkowym padem oraz fajną grą. Cena to 2599 zł. Co jeszcze? Zerknijcie na listę:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 14.06.2022

Co dzisiaj w sklepach? Najtaniej kupicie PlayStation 5 w wersji Digital. W Media Markt dostepny jest zestaw w cenie 2649 zł z naprawdę fajnymi dodatkami. Zgarniamy dodatkowo drugiego pada DualSense, Plusa na kwartał oraz słuchawki i stację ładującą. Co prawda te dwa ostatnie akcesoria nie są od Sony, ale zawsze się przydadzą. Oto pełna lista dostępności PS5:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 13.06.2022

Dzisiaj możemy kupić PlayStation 5 już od 2599 zł. To wersja Digital, do której dorzucono dodatkowego pada DualSense oraz grę Horizon Forbidden West. Jakie jeszcze zestawy znajdziemy w sklepach? Oto pełne zestawienie z linkami do ofert:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 10.06.2022

Zobaczmy, jakie zestawy PlayStation 5 są dzisiaj dostępne w sklepach. Widać, że ofert jest wyjątkowo dużo, a kilka zestawów trafiło do promocji. Osoby poszukujące wersji Digital, mogą dzisiaj takową dostać w RTV Euro AGD w cenie 2737 zł. Pozostałe modele to już wszystko z czytnikiem Blu-Ray:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 9.06.2022

Kolejny dzień przynosi w miarę stabilną sytuację odnośnie PlayStation 5 w sklepach. Niestety najtańszy zestaw z Media Markt… podrożał z 2749 zł do 2899 zł. W RTV Euro AGD pojawiła się natomiast promocja na PS5 z grami Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West + FIFA 22. Dzisiaj zapłacicie za niego 200 zł mniej. Oto pełna lista:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 8.06.2022

Dzisiaj w sklepach znajdziemy kilkanaście zestawów z konsolą PS5. Jeden jest w promocji – to Hit Dnia w RTV Euro AGD. Za zestaw z grami Gran Turismo 7 + Horizon Forbidden West + Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei płacimy 200 zł mniej, czyli po przecenie wychodzi 3149 zł. Pełne zestawienie poniżej:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 7.06.2022

Jeśli po PS5, to dzisiaj w dwa miejsca. Konsole są nadal dostępne w Media Markt, a dodatkowo powróciły do Neonet. Najtaniej zapłacimy za wersję Digital. W cenie 2999 zł kupimy PlayStation 5 z grą Horizon Forbidden West (wersja cyfrowa). Oto linki do wszystkich dostępnych zestawów:

[Aktualizacja – 14:59] – pojawiły się kolejne zestawy

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 6.06.2022

Nowy tydzień przynosi ze sobą spadek ofert na PlayStation 5. Co gorsza, niektóre zestawy podrożały o około 300 zł w porównaniu z minionym piątkiem. Zbieramy jednak to, co pozostało jeszcze w elektromarketach i monitorujemy sytuację z dostępnością na bieżąco. Oto aktualna lista:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 3.06.2022

Kolejny dzień i kolejna lista wszystkich dostępnych zestawów PlayStation 5. Specjalnie dla Was. Można zauważyć, że niestety konsol jest coraz mniej, a ceny oczywiście nadal się nie zmieniają.

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 2.06.2022

Dzisiaj w elektromarketach możemy znaleźć ponad 10 ofert na PlayStation 5. Są też zestawy w cenie do 3 tys. zł. Zerknijcie na pełne zestawienie:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 1.06.2022

W Dzień Dziecka możemy kupić PlayStation 5 w kilku sklepach. Po kilkudniowej nieobecności, dwie oferty powróciły do Neonet. Poniżej linki do zestawów:

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 31.05.2022

Co dzisiaj z PS5 znajdziemy w elektromarketach? Najtaniej zapłacimy za zestaw z konsolą w wersji Digital. W cenie 2699 zł otrzymasz „piąteczkę” ze słuchawkami, stacją ładującą oraz abonamentem PlayStation Plus na 12 miesięcy.

PlayStation 5 – dostępność konsol w dniu 30.05.2022

Ostatnie tygodnie pokazały, że można kupić w promocji PlayStation 5, w cenie poniżej 3 tysięcy złotych. Niektórzy powiedzą, nadal drogo… Jednak zestawy schodzą jak ciepłe bułeczki i mówimy nawet o tych droższych ofertach. Zobaczcie, jakie ceny na PS5 znajdziemy dzisiaj w elektromarketach.

PlayStation 5 najtaniej. PS5 w wersji Digital do kupienia tutaj:

Nadal w kilku sklepach znajdziemy zestaw PS5 Blu-Ray z 2799 zł:

Ponadto poniżej 3 tys. zł możemy dostać PlayStation 5 Blu-Ray:

Poniżej natomiast zamieszczamy listę droższych już zestawów PS5 z czytnikiem Blu-Ray ze wszystkich elektromarketów w Polsce:

Wysyłka w każdym przypadku jest za darmo.

PlayStation 5 – ceny nie spadną szybko w dół

Ceny PS5 dalece odbiegają od sugerowanych przez Sony. Dlaczego? Podobnie jak po premierze konsoli, tak i teraz wynika to z bardzo ograniczonej dostępności, dużego popytu oraz tego, że drogie zestawy po prostu się sprzedają. Sklepy na tym korzystają tworząc „zestawy”, do których dokładane są różne gry czy akcesoria. Kupić „gołą” konsolę w sugerowanej cenie to teraz jak szukanie igły w stogu siana.

Obniżce cen PlayStation 5 nie sprzyja oczywiście to, że wciąż na rynku brakuje komponentów. Problemy zaczęły się wraz z wybuchem pandemii koronawirusa i przestojami w chińskich fabrykach. Nowych konsol nie ma z czego produkować, upraszczając sprawę. Obecna sytuacja na świecie, z rosnącą inflacją i wojną na Ukrainie, nie sprzyjają poprawie. Należy zatem uzbroić się w cierpliwość, albo gruby portfel, jeśli chodzi o zakup konsoli PlayStation 5.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie