PlayStation 4 Pro. Mocniejsza wersja konsoli od Sony

PlayStation 4 Pro. Mocniejsza wersja konsoli od Sony
Newsy Polecamy! PS4

Japoński koncern zapowiada PlayStation 4 Pro, które obsłuży gry w 4K i obiecuje, że różnica pomiędzy poprzednią wersję a nową będzie widoczna.

Mamy szczegóły dotyczące PlayStation 4 Pro (zwane wcześniej jako Neo). Konsola będzie w sprzedaży od 10 listopada tego roku w cenie 399 euro, co daje około 1600 złotych. Oczywiście cena w Polsce można nieco się różnić. Sprzęt zaoferuje ulepszoną grafikę w wyższej rozdzielczości z wykorzystaniem technologii telewizorów 4K.

Konsola będzie wyposażona w większy dysk. Już podstawowa wersja mieć mieć pamięć 1 TB. Sprzęt ma także wyświetlać obraz w szerszym zakresie kolorów oraz z większą głębią czerni. Co ciekawe, niektóre z gier otrzymają dodatkowe efekty w porównaniu do wersji na dotychczasowe PlayStation 4.

playstation-4-pro-i-slim-png
playstation-4-pro-i-slim-png

Sony pokazało moc PlayStation 4 Pro na kilku grach. Mogliśmy zobaczyć najnowsze Call of Duty: Infinite Warfare, For Honor czy Horizon: Zero Dawn.

PlayStation 4 Pro
PlayStation 4 Pro

PlayStation 4 Pro a wersja Slim

Ci z kolei, którzy podłączą nową konsolę do starszego typu telewizora z FullHD też będą czerpać korzyści z mocniejszych podzespołów. Gry odpalone w takiej formie zyskają na detalach i otrzymają większy antyaliasing. Poniżej możecie zobaczyć prezentację PlayStation 4 Pro oraz porównanie z wersją Slim.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie