Player podnosi ceny, gdy HBO Max przygotowuje się do debiutu Max w Polsce

Player będzie droższy. Debiut Max niebawem | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Newsy Platformy Platformy Seriale

Korzystając z debiutu Max w naszym kraju, grupa Discovery zdecydowała się podnieść ceny pakietów Player.pl. Będzie teraz trzeba płacić więcej.

Discovery i Warner Bros. chce ujednolicić content na platformie HBO Max, która niebawem stanie się po prostu Max. I choć pozornie może to być niezwiązane, Player doczekał się podwyżek cen.

Player już droższy

Już wcześniej grupa Discovery przyznała, że nie ma sensu trzymać na rynku trzech serwisów streamingowych, po czym zdecydowała się zamknąć VOD.pl. Jednocześnie dostaliśmy zapewnienie, że w najbliższym czasie fani filmów i seriali w Polsce otrzymają dostęp do platformy Max. Będzie to po prostu nowa wersja istniejącego już serwisu HBO, oferująca przede wszystkim więcej treści.

W drugim kwartale bieżącego roku Max zadebiutuje w naszym kraju. Co to oznacza dla istniejących subskrybentów HBO? Przede wszystkim wygodniejszą obsługę i lepszą jakość. Szefostwo korporacji zapewnia, że większość oferowanych na platformie treści wspierać mają nawet jakość 4K. Tym samym dostaniemy też ich więcej. W ofercie Max pojawią się dodatkowe programy od Food Network, Discovery, CNN i tak dalej. Nadal nie wiemy, jak mocno wpłynie to na istniejącą ofertę Playera, ale istnieje szansa, że treści od TVN-u nadal będą dostępne przede wszystkim w Playerze.

Niestety, za Playera trzeba płacić już więcej teraz. Najpewniej ma to związek z przygotowaniem się do debiutu Max w Polsce. Serwis streamingowy od TVN podniósł ceny o 5 zł w każdym pakiecie. Oznacza to, że podwyżka jest największa dla najtańszych pakietów, a dla tych droższych jest raczej drobną zmianą.

  • Z reklamami: 15 zł (wcześniej 10 zł)
  • Bez reklam: 25 zł (wcześniej 20 zł)
  • Reklamy + Eurosport Extra: 25 zł (wcześniej 20 zł)
  • Bez reklam + Eurosport Extra: 35 zł (wcześniej 30 zł)
  • Reklamy + kanały TV: 35 zł (wcześniej 30 zł)
  • Bez reklam + TV: 45 zł (wcześniej 40 zł)
  • Bez reklam + kanały TV oraz Eurosport Extra: 50 zł (wcześniej 45 zł)

Jedyne pakiety, które nie podrożały, dotyczą wyłącznie pakietu wraz z HBO Max. Wersja z reklamami kosztuje 40 zł, a bez – 50 zł. Warto jednak zaznaczyć, że istnieje opcja wykupienia usługi na 180 dni z góry. Wtedy za opcję bez reklam zapłacimy 80 zł lub 40 zł w przypadku reklam.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie