Playboy z dziewczynami ze Snajpera od CI Games, a gracze wściekli

To Waszym zdaniem dobry pomysł na promowanie gry?

W sklepach wylądował czerwcowy numer magazynu Playboy, który tym razem posiada dwie okładki – pierwszą z Edytą Herbuś, drugą z dziewczyną, którą mogliśmy spotkać w grze Sniper Ghost Warrior 3 od studia CI Games.

Jak zachęca polski deweloper na swoim profilu w serwisie Facebook: W tym miesiącu redakcję magazynu Playboy „odwiedziły” dwie niezwykłe kobiety, które zdradziły kulisy ciężkiej pracy snajpera oraz przyznały się co łączy je z głównym bohaterem – Jonem. Efektem tego spotkania była wyjątkowa sesja zdjęciowa, która została opublikowana w czerwcowym wydaniu magazynu. Lydia i Raquel dały z siebie wszystko.

Nie wszyscy gracze zareagowali z optymizmem na taką formę reklamowania Sniper Ghost Warrior 3. Tytuł posiada swoje dobre momenty (tutaj nasza recenzja), lecz niestety cierpi na sporo błędów, które czekają w kolejce do odstrzelenia. Stąd komentarze na Facebooku pod wpisem dewelopera, by ten skupił się na bugach, a nie na nagich dziewczynach, które niekoniecznie poprawią wizerunek firmy.

CI Games odpowiada na zarzuty przypominając, że prace nad kolejnymi łatkami są w toku. – Cały czas pracujemy nad aktualizacjami o czym świadczy chociażby ostatni patch na PC. Przed nami patche na konsole! – pisze deweloper w jednej z odpowiedzi, dodając w innej, że aktualizacja powinna być na przełomie 1-2 tygodni. Pracujemy nad tym aby dotarła do graczy jak najszybciej.

A jaka jest Wasza opinia na temat rozbieranej sesji dziewczyn ze Sniper Ghost Warrior 3? Pomysł przełoży się na większą sprzedaż gry?

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: