Planujecie zagrać w Watch Dogs? Koniecznie pobierzcie sterowniki do kart graficznych dedykowane grze

Już jutro firma Nvidia oraz AMD udostępnią drivery, dzięki którym poprawie ulegnie płynność rozgrywki.

W przeszłości podobne sytuacje miały miejsce wielokrotnie. Niejednokrotnie bowiem firmy produkujące karty graficznie wypuszczały przed premierami głośnych hitów sterowniki, które miały być najlepiej dostosowane do generowania oprawy wizualnej. Na chwilę obecną ciężko jest wyrokować jak specjalistyczne oprogramowanie konkretnie wpłynie na wydajność Watch Dogs.

Jeśli nie dysponujecie najnowszym sprzętem, możecie się przekonać jak Watch Dogs będzie wyglądał na Waszym komputerze. Udostępniono bowiem nagranie porównujące grę na ustawieniach low i ultra. Różnice oczywiście widoczne są gołym okiem, ale trzeba przyznać, że nawet przy ustawieniu niskich detali jakość grafiki jest zadowalająca.


Nie sposób również nie wspomnieć o informacji, która rozgrzeje serca wielu osób, których komputery wyposażone są zaledwie w 4GB RAM. Mimo tego, iż teoretycznie wymagane jest 6GB do uruchomienia tytułu, to zabawa przy 4GB pamięci także będzie możliwa! Pamiętacie jednak, iż płynność nie będzie wówczas oszałamiająca.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

 • Guest

  i gdzie te sterowniki od AMD?

  • Jakon

   Już jutro firma Nvidia oraz AMD udostępnią drivery, dzięki którym poprawie ulegnie płynność rozgrywki.

   Przecież pisze że zostaną udostępnione jutro. Aż tak trudno pomyśleć??

6 Shares
Share6
+1
Tweet