Aktorka zamiast Johnny’ego Deppa w nowych Piratach z Karaibów. Elon Musk komentuje

PIraci z Karaibów z aktorką zamiast Deppa. Elon Musk komentuje | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Elon Musk pokusił się o bardzo krótki komentarz. Dotyczy on rzekomego obsadzenia w głównej roli nowych Piratów z Karaibów Ayo Edebiri zamiast Johnny’ego Deppa.

Niedawno w sieci pojawiły się pogłoski, jakoby w głównej roli w nowym filmie z serii Piraci z Karaibów nie pojawił się Johnny Depp. Aktora ma zastąpić młoda aktorka Ayo Edebiri. Elon Musk rozpoczął się szeroką dyskusję w internecie.

Piraci z Karaibów – Elon Musk komentuje angaż

Kontrowersyjny miliarder jest bardzo dobrze znany także z uwagi na swoje nierzadko mało wysublimowane komentarze. W przeszłości dość ostro skomentował serial Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy od Amazona. Teraz robi to ponownie, ale tym razem odnosząc się do plotek o Piratach z Karaibów.

„Disney ssie” – to krótki komentarz miliardera nad przeciekiem dotyczącym rzekomego angażu młodej aktorki Ayo Edebiri w głównej roli w kolejnej części znanej serii Disneya. Edebiri miałaby wcielić się w postać Anne, która prawdopodobnie mogłaby być wzorowana na Anne Bonny, prawdziwej piratce, która kiedyś żeglowała po morzach. Jak pisaliśmy już wcześniej, fabuła miałaby skupiać się na poszukiwaniach mitycznego skarbu przez nową ekipę.

Elon Musk rozpoczął tym samym burzę. W komentarzach pod jego postem pojawiło się jeszcze więcej negatywnych uwag w stronę Disneya. Wiele osób zarzuca firmie postawienie na propagowanie kultury „woke”. Niektórzy zarzucają zbyt jawne chęci na wprowadzenie do serii „różnorodności rasowej i płciowej”. Pojawiły się też komentarze, w których ludzie proszą o powrót Johnny’ego Deppa, bo aktor „nie jest już cancelled”. Warto podkreślić, że nadal mówimy tylko o plotkach, a nie o potwierdzonych informacjach. Szczegóły na temat Piratów z Karaibów 6 nie są jeszcze znane.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie