Piraci z Karaibów 6 nadal powstają. Na pokładzie współscenarzysta Klątwy Czarnej Perły

Piraci z Karaibów 6 nadal na celowniku Disneya. Na jakim etapie są prace?
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Uniwersum

Trwają prace nad scenariuszem filmu Piraci z Karaibów 6, co oznacza, że całość ma spore szanse jednak ukazać się w kinach.

W rozmowie z portalem ComicBook.com producent Jerry Bruckheimer zdradził, na jakim etapie znajdują się obecnie Piraci z Karaibów 6:

„Jestem bardzo podekscytowany, to będzie świetne. Pracujemy teraz nad scenariuszem. Pomaga przy nim jeden z wcześniejszych scenarzystów, Elliot. Ma świetne wyczucie postaci”.

Elliot rzeczywiście był już związany z franczyzą jako współscenarzysta pierwszej części, czyli Klątwy Czarnej Perły z 2003 roku. Być może więc uda mu się zawrzeć w scenariuszu więcej momentów, za które fani pokochali całą serię.

Na temat zawirowań w serii o Jacku Sparrowie można nakręcić odrębny film pełnometrażowy. Franczyza urwała się po piątej części w 2017 roku, choć zarówno fabuła, jak i wypowiedzi twórców sugerowały, że „szóstka” również jest w planach. Początkowo chciano zresztą kręcić ją w trybie back-to-back wraz z poprzednią częścią. Od tamtego czasu było wiadomo, że film kiedyś wreszcie dojdzie do skutku, natomiast prawdopodobnie zabraknie w nim uwielbianego Johnny’ego Deppa. Insiderzy związani z Disneyem twierdzą jednak, że po wygranym procesie z byłą żoną, Amber Heard, aktor ma szansę wystąpić w potencjalnym reboocie serii – o ile oczywiście sam wyrazi na to zgodę.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie