Piraci z Karaibów mają powrócić w damskiej wersji. Pojawiły się nowe informacje

Piraci z Karaibów doczekają się damskiej wersji | Newsy - PlanetaGracza
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi

Piraci z Karaibów staną się “Piratkami z Karaibów”? Wiele na to wskazuje, bo nowe informacje podkreślają, że taki film nadal powstaje.

Kolejny odcinek draki z nową częścią Piratów z Karaibów. Rzekoma “szóstka” powstaje już od dawna, a nadzieje na jej stworzenie wielokrotnie żywił także Johnny Depp. Późniejsze kontrowersje wokół jego osoby spowolniły plany studia, które finalnie zaowocowały tym, że… nic w zasadzie nie wiadomo. Piraci mogą jednak powrócić, ale w zupełnie innej wersji.

Piraci z Karaibów jako Piratki z Karaibów

Od dawna jednak mówi się również o zupełnym odświeżeniu cyklu. Nie wiemy, czy taki miałby być faktycznym rebootem, spin-offem czy czymś jeszcze innym. Wedle wcześniejszych informacji, Disney przymierza się od dawna do nakręcenia filmu Piraci z Karaibów, ale z samymi kobietami w rolach głównych. Wytwórnia ponoć stawia na młodsze aktorki, które razem miałyby szukać mitycznego skarbu.

Nowe przecieki, o jakich zaczęło robić się głośno w sieci sugerują, że film nadal ma powstać. Disney nawet miałby wybrać już aktorkę, która w nim wystąpi. Nie wiemy, czy należałaby do postaci głównych, czy raczej pobocznych, ale rzekomo wciela się w osobę imieniem Anne.

Nadchodzący film Piraci z Karaibów z kobiecą obsadą jest nadal w produkcji Disneya. Ayo Edebiri ma zagrać postać o imieniu Anne. Chcą młodszej obsady piratów poszukujących ukrytego skarbu.

– czytamy na Twitterze

Ayo Edebiri w ostatnim czasie zyskuje na popularności. Aktorka zagrała w cenionym serialu The Bear, komediowym filmie Bottoms, Obozie Teatralnym, a także użyczyła swojego głosu postaci z Big Mouth. Jej angaż do tak dużej produkcji nie wydaje się więc niczym szczególnie zaskakującym.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie