Zobacz 117 poprawionych twarzy w PES 2018

Co nowego w piłce nożnej od Konami?

Konami oraz Wydawnictwo Techland, polski dystrybutor gry PES 2018, ogłaszają pojawienie się darmowego Data Pack 1 dedykowanego nowej odsłonie piłkarskiej serii. PES 2018 dostępny jest od września na konsole obecnej i poprzedniej generacji oraz na komputery PC.

Pośród szeregu usprawnień wprowadzanych wraz z Data Pack, na czoło listy zmian wysuwa się 117 nowych i poprawionych twarzy piłkarzy (poniższa galeria). To rezultat wykorzystania przez Konami innowacyjnej technologii skanu 3D, dzięki której odwzorowano graczy w najdrobniejszych detalach, wliczając w to tatuaże czy sposób w jaki „leży” na nich piłkarski strój.

12 premier gier na obecny tydzień. Oczekiwane wyścigi, ciekawy shooter, powrót superbohatera, odświeżone RPG…

Data Pack 1 to również nowe stroje niektórych zespołów z rozgrywek Ligi Mistrzów (m.in. Atletico Madryt, AS Roma) i nowe pary wirtualnych, piłkarskich butów. Dodano także ulepszone przerywniki w trybie Master League, takie jak pomeczowe wywiady z piłkarzami. Konami już pracuje nad kolejnymi poprawkami i na połowę listopada planowany jest Data Pack 2. Szczegóły zawartości poznamy wkrótce.

Ponadto Konami podpisało nową umowę licencyjną z zespołem AC Milan, na mocy której w serii PES pojawi się najwierniej odwzorowana, wirtualna drużyna „Rossonerich”.

PES 2018 dostępny jest na rynku od 14 września. Produkcja ukazała się na PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, Xbox 360 oraz komputery PC.

Źródło: Techland

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.